Bebek ve Çocuk

Zeytinyağlı İncir Kürü İle Hamile Kalanların Yorumları Önerileri Tarifi

Zeytinyağlı İncir Kürü İle Hamile Kalanların Yorumları Önerileri Tarifi, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Zeytinyağlı İncir Kürü İle Hamile Kalanların Yorumları Önerileri Tarifi ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Zeytinyağlı İncir Kürü İle Hamile Kalanların Yorumları Önerileri Tarifi ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Zeytinyağlı İncir Kürü İle Hamile Kalanların Yorumları Önerileri Tarifi

Hamile kalmak hemen hemen her çiftin hayal ettiği bir durumdur. Lakin arada bir hamile kalmak o kadar da kolay olmamaktadır. Bunun için ise etkili doğal kürlerden birisi olan zeytinyağlı incir kürü ile daha kolay hamile kalabilirsiniz. Bu kür bi hayli basit hazırlanabilen bir kürdür. Hazırlamak için yalnızca incir ve zeytinyağı olması yeterli gelmektedir. Birçok kadın bu  kür aracılığıyla anne olduklarını ifade etmektedir. Eğer hamile kalamıyorsanız bu kürü deneyebilirsiniz.

Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır?

Zeytinyağlı incir kürünü hazırlamak için ilk kez ufak bir kavanozun içine 3 yemek kaşığı zeytinyağını alın ve ardından içine 2 tane kuru inciri ilave edin. Böylelikle 1 gün beklemede bırakın ve ertesi sabah incirleri kahvaltı öncesinde açken tüketin. İncirleri yedikçe içine yeni incir koyarak kürü tekrarlayın. Bu yöntemi uygulamaya kadınlar 1 ay erkekler ise 71 gün devam etmelidir.

Zeytinyağı ve İncir Karışımı İle Gebe Kalan Var mı?

  1. Ben bu kürün hazırlanış ve uygulanmasını şu biçimde duydum: Saf zeytinyağına gece 2 tane inciri atın ve sabah birini kadın diğerini ise erkek yesin şeklindeydi ve bu kürü erkek 71 gün, kadın ise 30 gün devam etmeliymiş. Ben eşimle 22 martta bu kürü yapmaya başladım ve 2 nisanda ise hamile olduğum haberini aldık. Benim uyguladığım kür ise şu biçimdeydi: bir kabın içine zeytinyağı koyup içine 5-6 adet incir koydum. Bunları her gün eşimle yedik. Bu kürü denemelisiniz.
  2. Ben zeytinyağlı incir kürünü denedim. Lakin daha 21 gün tamamlamamıştım ki regl oldum. Bundan dolayı kürü yarıda bıraktım, bu durum biraz moralimi bozdu.
  3. Zeytinyağlı incir kürü aracılığıyla hamile kaldım. Küre adetimin ilk günü  başladım ve 21 gün sürdüm.
  4. Ben zeytinyağlı incir kürünü bir büyüğümden öğrenmiştim. Kürü zeytinyağında kuru incirleri 1 gün bekleterek hazırladım. İncirleri eşimle her gün sabahları açken birer tane yedik. 7 ay boyunca uyguladım bu kürü ve bu kür aracılığıyla hamile kaldım.
  5. Zeytinyağlı incir kürünü ben de uyguladım ve yanında ise her gün bal, çörekotu ve tarçını karıştırıp 2 kaşık kadar yedim. Eşime ise günde 2 defa keçiboynuzu suyu içirdim. Böylelikle düzenle o ay hamile kaldım.
  6. Eşimle birlikte 5 senedir çocuk sahibi olma hayali kuruyoruz. Lakin hamile kalamadım. Bunun için ise aşılamaya başladık. 1.aşılama oldu ve ardından 2.aşılamaya gitmeden önce bir ebe zeytinyağlı kuru incir ve havuç kürlerini denememi tavsiye etti. Bu iki kürü uyguladım ve sonunda hamile kaldım. Öneriyorum.
  7. Zeytinyağlı incir kürünü annem Dr. Ahmet Maranki’den duyup bana dile getirdi. Bu kürü hazırlamak için zeytinyağının içine 1 tane kuru incir koyun ve bir gece beklemede bırakın. Ne kadar zeytinyağı kullanılacağına siz karar verebilirsiniz. Ben bu kürü her gün hazırlamaya üşendiğim için bir borcamın içine incirlerin tamamını boşalttım ve üzerine zeytinyağını ekledim. Hazırladığım bu kürü ben kullanmadım ve yalnızca eşime sabahları bir tane yedirdim. Benim bu kürü yememe sebebim kürün amacının spermde hareket ve sayı sorununi gidermesi. Ben bu kürün tesirini daha başlayalı bir ay olmadan gördüm, hamile kaldım. Sanırım bu tür kürlerin sonuç alana kadar uygulanması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu