Moda

Yılbaşı Gecesi İçin Abiye Elbise Modelleri

Arkadaşlarla birlikte bir gece kulübü ya da eğlenceli bir ev partisi… Yılbaşı gecesi nerede olursanız olun bakımlı ve güzel görünmek oldukça önemlidir. Hem ne demişler; yılbaşına nasıl girersen tüm yılı öyle geçer. Yeni yıla yeni bir elbise ve şık bir stil ile girmek isteyen kadınlar için mağazalarda en çok beğendiğimiz yılbaşı gecesi için abiye elbise modelleri bu yazımızda…

1)Payetli Elbiseler 

Yılbaşı Gecesi İçin Abiye Elbise Modelleri

Havalar soğumuş olabilir ama yılbaşı gecesi, o soğuk günlerin içinde bir istisna olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yıl partisi için şık ve gösterişli bir kombin yaratmak istiyorsanız, tercihinizi parlak ve payetli tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Altında şık stiletto ve elbiseye uygun clutch seçimleri ile tamamlayacağınız payetli elbiseler, yılbaşı partisi abiye elbise modelleri arasında yerini alıyor.

2)Kırmızı Elbiseler

Yılbaşı Gecesi İçin Abiye Elbise Modelleri

Yılbaşı gecesi giyildiğinde uğur getireceğine inanılan kırmızı, yılbaşı partisinde giyeceğiniz elbise için en ideal renk seçeneklerinden biri.  Mini tasarımı ve çan formdaki eteği ile dantel işlemeleri bulunan bu transparan elbise, gece boyunca dikkatleri üzerinize toplayacak tasarımlardan.

3) İşlemeli Elbiseler

Yılbaşı Gecesi İçin Abiye Elbise Modelleri

Stil sahibi bir elbise ile yeni yıla şık ve dikkat çekici bir stil ile girmek isteyen kadınlar için; yılbaşı davet ve partilerinde giyebilecekleri elbiselerden biri de taş işlemeli elbiseler oluyor. Yılbaşı gecesi abiye elbise modelleri arasında yer alan bu tasarımlar, hem mini, hem midi hem de maksi seçenekleri ile mağaza vitrinlerinde yerini alıyor.

4) Siyah Elbiseler

Yılbaşı Gecesi İçin Abiye Elbise Modelleri

Katıldığı davet ve partilerde siyahın asaletinden vazgeçemeyenler için 3 farklı model önerisi. Her birinde transparan detaylar odak noktası oluyor. Ultra mini, diz üstü ve diz hizasındaki bu üç farklı siyah yılbaşı gecesi elbise modelini farklı parçalar ile tamamlayarak kendi stilinizi oluşturun.

5) Cut Out (Pencere Detaylı) Elbiseler 

Yılbaşı Gecesi İçin Abiye Elbise Modelleri

Yılbaşı partisinde yazın en sevdiğiniz elbisenizi giymek serbest. Göbekte ya da belde pencere detayları ile şık bir stil ve havalı bir tarz oluşturan cut out elbiseler, yılbaşı gecesi elbise modelleri arasında yerini alıyor.

6) Gösterişli Elbiseler 

Yılbaşı Gecesi İçin Abiye Elbise Modelleri

Yılbaşı gecesinde en çok dikkat çeken ben olmalıyım diyenler için 8 farklı tasarım. Eteğindeki püsküller, üzerindeki tasarım işlemeler ya da parlak renkleri ile dikkat çeken tasarımlar, 2017 yılbaşı gecesi için abiye elbise modelleri arasında yerini alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu