Güzellik

Yeni Sezon En Moda Saç Modelleri

Son yıllarda kısa saçlar ve farklı saç kesimleri moda. Küt kesilmiş kısa saçlar, omuz hizasında biten saçlar, asimetrik kesim saçlar, önü uzun arkası kısa saç modelleri derken liste uzayıp gidiyor. Modern, gösterişli ve farklı yeni sezonun en moda saç modelleri arasından seçim yaparak siz de saç kesiminizde kendinize yeni bir tarz belirleyin.

Yeni Sezon En Moda Saç Modelleri

Ortadan ayrılmış saçlar bu sezon yeniden yükselişte. Podyumda yeniden görmeye başladığımız bu modern saç modeli, dünyaca ünlü yıldızların da favori saç modelleri arasında. Hem günlük hayatta, hem partide hem de davette tercih edebileceğiniz bir model.

Yeni Sezon En Moda Saç Modelleri

Geçtiğimiz sezonun yükselen trendi gri saç modası, yeni sezonun en moda saç modelleri arasında da yerini alıyor. Her saç kesimi ve modeline uygun bir renk olan gri renk saç boyası, özellikle genç bayanların favorileri arasında.


Yeni Sezon En Moda Saç Modelleri

Islak saç görünümü, yeni sezon koleksiyonların tanıtıldığı moda şovlarında en çok tercih edilen saç modellerinden biri oldu. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi dünyaca ünlü markaların podyumda yürüyen mankenlerinde de bu saç stilinin sıkça kullanıldığını görüyoruz.

Yeni Sezon En Moda Saç Modelleri

Omuz hizasında kesilmiş saç modelleri, bu sezon yine çok moda. İster asimetrik, ister küt isterseniz de katlı kesim olarak tercih edebileceğiniz bu modeller, yeni sezon en moda saç modelleri arasında yerini alıyor.

Yeni Sezon En Moda Saç Modelleri

2016/2017 sonbahar-kış sezonunda örgüler çok moda! Günlük hayatta, ofiste, davette ya da partide tercih edebileceğiniz farklı tarzda örgüler ile tarzınızı konuşturun. Fikir almak için fotoğraftaki saç modellerinden ilham alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu