Moda

Uzun Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Mezuniyet elbisesi seçiminde bazılarımız tercihini mini modellerden yana kullanırken, bazı kadınlar da tercihini maksi elbiselerden yana kullanıyor. Birbirinden şık ve havalı modelleri ile abiye mağazalarındaki yerini alan uzun mezuniyet elbisesi modelleri, hem şıklık hem de havalı bir görünüm vaat ediyor. Eğer sizin de kafanızda “mezuniyette ne giyeceğim?” “mezuniyet partisinin en şık kızı nasıl olurum?” “bu sezon hangi modeller moda?” gibi sorular varsa, bu yazımızda sizler için hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz…

Uzun Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Göğüs Dekolteleri


Göğüs dekolteleri mini elbiselerde genellikle fazla cüretkar bulunsa da, uzun elbiseler söz konusu olduğunda oldukça şanslısınız. İnce askılı ve göğüs dekolteli bir uzun mezuniyet elbisesi ile gecenin en dikkat çekici kızlarından biri olun. Göğüs bölgesi taş ya da payet işlemeli bu yırtmaçlı uzun elbise, hem havuz başı ya da plaj başında yapılan davetler, hem de yazın başında yapılan mezuniyet partileri için en ideal modellerden. Ancak rengi beyaz olduğundan, o gün gelmeden önce birkaç seans solaryum ile birkaç ton bronzlaşmanızı öneriyoruz.

Uzun Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Uçuş Uçuş

Uçuş uçuş elbiseler mezuniyet gecelerinin vazgeçilmezlerinden. Taşlı, assolisti andıran elbiseleri ile diğer kızlar yaşlarına +10 eklerken, siz bu uçuşan elbiselerin içinde tam yaşınızda ve enerjik görünün. Göğüs altındaki kemere bağlı tülleri yerlere kadar uzanırken, bacak dekoltelerinin arasından görünen mini eteği elbiseye daha fresh bir hava katıyor. Rengi de mezuniyet gecesi için en ideal, en canlı renklerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu