Diyet

Ünlü kadınların kullandığı kokusu sizi mest edecek 10 parfüm markası

Ünlü kadınların kullandığı kokusu sizi mest edecek 10 parfüm markası, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Ünlü kadınların kullandığı kokusu sizi mest edecek 10 parfüm markası ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Ünlü kadınların kullandığı kokusu sizi mest edecek 10 parfüm markası ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Ünlü kadınların kullandığı kokusu sizi mest edecek 10 parfüm markası

Her parfüm kendine özgü özel bir kokuya sahiptir. Parfümler her tende değişik bir anlam ve derinlik bırakır. Kişi hareket ettikçe, teniyle bütünleşmiş kokusu buram buram etrafa yayılır. Kadınlar kendilerine has bir parfüm kokusu olsun ister fakat hangi parfümü kullanacağını bilemez. Piyasada çeşit çeşit parfüm yer alıyor, hangi parfümü kullanacağımı bilmiyorum diyorsanız içeriğimiz tam da size göre… Çünkü gerek magazinlerde gerekse sosyal platformda her adımını takip ettiğimiz kadın ünlülerin, siz değerli okurlarımıza ilham olması maksadıyla bu sefer favori parfüm markalarından bahsettik.

Türk ve Yabancı Ünlülerin Favori Kokuları Nelerdir?

1) Hande Erçel –  Maison Francis Kurkdjian Paris

Francis Kurkdjian aracılığıyla tasarlanan Baccarat Rouge, çarpıcı ve yoğunlaştırılmış bir kokuya sahip olup çiçeksi yasemin özleri notasından meydana gelir.

2) Hadise – Calvin Klein Beauty

Hadise’nin favori parfümlerinden birisi olan Clvin Kelin Beauty ışık saçan ve ilham veren sofistike bir kokuya sahiptir.

3) Gigi Hadid – Tom Ford Black Orchid

Gigi Hadid’in tercih ettiği koku ise orkide temasının baskın olduğu Tom Ford Black Orchid parfümüdür.

4) Elçin Sangu – Dior Poison Girl

Elçin Sangu’nun favori parfümü ise Dior Poison Girl; tatlı vanilya, sulu ve keskin portakal, lezzetli tonka fasülyesi notalarından bir araya gelen ve bağımlılık derecesine getiren harika bir kokuya sahiptir.

5) Nesrin Cavadzade – YSL marka

LIBRE, Yves Saint Lauren; Fas’tan gelen portakal çiçeğinin yakıcı hissi ve Fransız lavantası ile harmanlanan özgürlüğün kokusudur.

6) Dua Lipa –  YSL Beauty Libre Intense

Portakal çiçeği, orkide, yasemin, lavanta özü, mandalina, bergamot notalarından bir araya gelen hoş ve kalıcı bir kokuya sahiptir.

7) Çağla Şikel – Amouage Honour

Amouage Honour; biber, uşkun yaprakları, yasemin, gatdenya, karanfil çiçeği ve kehribar notalarından bir araya gelen çiçeksi bir kokuya sahiptir.

8) Hülya Avşar – COCO Chanel OPİUM

HülyaAvşar’ın en favori kokusu ise Chanel Coco Madamoiselle parfümdür. Romantik turunçgil ve odunsu notaların ağırlıklı olduğu baştan çıkarıcı romantik bir kokuya sahiptir.

9) Kim Kardashian – Michael by Michael Kors

En hoş kokulu çiçek özlerinin, egzotik baharatlarla ve tütsü ile harmanlanması sonucu yaşanan bu parfüm, duygulara hitap eden tutku dolu bir kokuya sahiptir.

10) Beren Saat – Gvenchy

Beren Saat’in favorisi kokusu olan Gvenchy; Paçuli ve vetiverin yoğun dumanlı ve odunsu notalarından bir araya gelen sofistike bir kokudur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu