Kadın

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Güzelliğine hayran olduğumuz, onlar gibi olmaya çalıştığımız kadın ünlülerin bir zaman nasıl göründüklerini hepimiz merak ediyoruz. Bazıları büyük bir değişim göstermezken, bazıları tanınamayacak gençlik ve çocukluk halleriyle güzelleşmek isteyen kadınlara ilham veriyor. İşte ünlü kadınlar ve onların ünlü olmadan önceki halleri…

1) Hülya Avşar 

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen, belki de en güzeli olan Hülya Avşar, ilerleyen yaşına rağmen hala güzelliği ile insanı kendine hayran bırakıyor. Genç kızlara taş çıkaran fiziği, masmavi gözleri ve güzelliği ile Hülya Avşar, ünlü olmadan önce de en az şimdiki kadar kusursuz görünüyor.

2) Hande Ataizi 

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Güzelliği ile dikkat çeken ünlü isimlerden biri de Hande Ataizi. Yaptırdığı estetik operasyonlardan sonra değişmiş olsa da, bu gençlik fotoğrafında, şimdiki kadar bakımlı olmasa da oldukça güzel hatları ile dikkat çekiyor.

3) Deniz Akkaya 

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Türkiye’de estetik ve değişim deyince ilk akla gelen isimlerden. Eski fotoğraflarına bakınca onu tanımakta zorlanıyorsanız yalnız değilsiniz. Buru, dudakları, kaşları, saçları derken baştan aşağı yenilendiğini görüyoruz.

4) Hande Yener 

Ünlü Kadınların Eski Halleri


Pop Star’ın kraliçesi olarak bilinen, severek dinlediğimiz ünlü şarkıcı Hande Yener, ilk meşhur olduğu yıllar da böyle görünüyordu. Bugün daha genç göründüğünü söylesek yalan olmaz.

5) Seda Sayan 

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Gençlik yıllarında bugünkü halinden bir hayli farklı görünen bir isim de Seda Sayan. Burnu, dişleri ve tüm yüzündeki değişim ile bambaşka görünen ünlü şarkıcının saçları da bugünkü halinden oldukça farklı.

6) Ebru Şallı 

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Pilates deyince Türkiye’de ilk akla gelen isim olan Ebru Şallı, dünden bugüne büyük bir değişim geçirdi. Saç stili, kaşları, burnu, dudakları ve çıkık elmacık kemikleri ile geçmiş yıllarda oldukça farklı görünüyordu.

7) Çağla Şikel 

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Kariyerinin ilk yıllarında böyle görünen ünlü manken; ince kaşları, yaygın burnu ve yüz hatları ile bugünkünden oldukça farklı görünüyor.

8) Pınar Altuğ

Ünlü Kadınların Eski Halleri

İlk tanınmaya başladığı yıllarda tacı ile böyle görüntülenen ünlü oyuncu, geçirdiği estetik operasyonlardan sonra görünümünü büyük ölçüde yeniledi.

9) Demet Akalın 

Ünlü Kadınların Eski Halleri

Türkiye’nin en çok konuşulan kadınlarından biri olan Demet Akalın, bugün yaptığı şarkılar ile zirveye oynarken, bugüne gelene kadar büyük çaba sarf etti. Mankenlik yaptığı yıllarda İbrahim Kutluay ile yaşadığı aşktan sonra talihi tam anlamıyla değişen ünlü popçunun eski fotoğrafını bulduk; yanında Gülben Ergen bonusu ile birlikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu