Diyet

Ter kokusunu yok edip mis gibi kokmanızı sağlayan en iyi 11 deodorant markası

Ter kokusunu ortadan kaldırıp mis gibi kokmanızı sağlayan en iyi 11 deodorant markası, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Ter kokusunu ortadan kaldırıp mis gibi kokmanızı sağlayan en iyi 11 deodorant markası ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Ter kokusunu ortadan kaldırıp mis gibi kokmanızı sağlayan en iyi 11 deodorant markası ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Ter kokusunu ortadan kaldırıp mis gibi kokmanızı sağlayan en iyi 11 deodorant markası

Kadınların gün içinde en sık kullandığı kişisel bakım ürünlerinden bir diğeride deodoranttır. Terleme sonucu terin kıyafete bıraktığı iz ve tendeki koku bi hayli rahatsız edicidir. Gün içinde hareketlerinizi kısıtlamadan rahatça hareket etmenizi sağlayacak ve sizi iyi hissettirecek deodorant markalarını bir araya getirdik.

 

Ter Kokusu Gideren En Etklili 8 Deodorant Markası

Rexona Clinical Protection Shower Clean Stick Deodorant 45 ml

Kadınlara özel geliştirilmiş formülüyle ter kokusuna ve terden kaynaklığı ıslaklığa karşı maksimum koruma sağlar. Gün boyu hareket haline olan kadınların 48 saat boyunca ter kokmasını önler ve duş ferahlığı verir. Piyasadaki fiyatı 57,90 TL’dir.

 

Rexona Antiperspirant Sprey Deodorant Kadın Shower Fresh 150 ML

Dünyanın 1 numaralı deodorant markası olan Rexona deodorant aracılığıyla gün boyu ferahlık verir ve duştan yeni çıkmışsınız gibi bir his verir. 48 saat boyunca kokusu kalıcıdır ve gün boyu hareket halinde olsanız bile asla ter kokmanıza izin vermez. Piyasadaki fiyatı 17,90 TL’dir.

Ter kokusunu yok edip mis gibi kokmanızı sağlayan en iyi 11 deodorant markası

 

 Yves Rocher Comme Une Evidence – Edt 75 ml

Taze ve çiçeksi bir koku arayanlar için harika bir deodoranttır. Mis gibi çiçek bahçesinden esinlenen kokusuyla zarif, çiçeksi ve hafif odunsu kokmanızı sağlar.  Bitkisel içinde; paçuli, portakal, yeşil limo greyfurt ve limon barındırır. Kokusu kalıcıdır. Piyasadaki fiyatı 107,90 TL’dir.

 

Nivea Powder Touch Roll-On Deodorant 50Ml Kadın

Kaolin pudrası içeriği aracılığıyla koltuk altlarınızın yumuşacık olmasını sağlar. Aynı zamanda teri önler ve ter ıslaklığını giderir. Cilt ile uyumu dermotoloji aracılığıyla test edilmiştir. İçeriğinde boya maddesi bulunmaz. Alkol içermemektedir. Piyasadaki fiyatı 16,65 TL’dir.

 

Emotion Ocean Fresh 150 ml Kadın Deodorant

Okyanus kokusunu hissettiren kokusu ile gün boyu teninizin ferah kokmasını sağlar. Ocean Fresh ile kendinizi bi hayli ferah ve taze hissedebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 14,95 TL’dir.

 

Sebamed Deo Fresh 150 Ml

Sebamed deodorant fresh kokusu aracılığıyla vücuda temizlik hissi verir. İçeriğinde aliminyum ve alkol bulunmaz. Piyasadaki fiyatı 21,86 TL’dir.

 

Nivea Invisible Black&White Clear Sprey Deodorant 150 ml Kadın

Koyu renkli giysilerde beyaz iz bırakmaz ve açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu önleyen ilk deodoranttır. İçeriğinde boya maddesi ve alkol yoktur. 48 saat boyunca koruma sağlar. Piyasadaki fiyatı 18,90 TL’dir.

Vichy Deodorant Anti-Transpırant Terlemeyi Önleyici 125Ml

Cildin nefes almasını engellemez, istenmeyen kötü kokuyu giderir ve terlemeyi kontrol altına alır. 24 saat boyunca etkilidir. Ter kokusu önlediği gibi terin yol açtığu ıslaklığa izin vermez ve uzun süre kuruluk hissi verir. Ciltte beyaz iz bırakmaz. İçeriğinde alkol yoktur. Piyasadaki fiyatı 111,41 TL’dir.

 

Emotion Deodorant Fresh Bouquet 150 Ml

Okyanusu çağrıştıran kokusuyla teninizin gün boyunca ferah kokmasını sağlar. Kokusunu çiçeklerden, güzel ve doğal kokulardan almıştır. Pudrasızdır ve kıyafette beyaz leke bırakmaz. İçeriğinde alüminyum bulunmaz. Piyasadaki fiyatı 21,56 TL’dir.

 

Dove Original Kadın Sprey Deodorant 150 ML

Dove, nemlendirici özelliği aracılığıyla koltuk altlarınızın yumuşacık olmasını sağlar ve cildinizi pürüzsüz yapar. İçeriğindeki antiperspirant ile terlemeye karşı 48 saat korur. Koltuk altınnda tıraştan kaynaklanabilen tahrişi azaltır ve hassas koltuk altı cildinizi korur. Mis gibi kokusuyla tüm gün teninizi taze ve temiz hissetmenize yardımcı olmaktadır. Islaklık ve ter kokusuna karşı etkin koruma sağlar. Piyasadaki fiyatı 19,25 TL’dir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu