Güzellik

Sudocrem Kullanıcı Yorumları Sudocrem Pişik Kremi Yorumlar

Sudocrem Kullanıcı Yorumları Sudocrem Pişik Kremi Yorumlar, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Sudocrem Kullanıcı Yorumları Sudocrem Pişik Kremi Yorumlar ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Sudocrem Kullanıcı Yorumları Sudocrem Pişik Kremi Yorumlar ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Sudocrem Kullanıcı Yorumları Sudocrem Pişik Kremi Yorumlar

Sudocrem Krem Ne İşe Yarar Kullananların Yorumları Nasıldır?

Sudocrem sivilce, sivilce lekesi, cilt kızarıklığı, cilt lekesi gibi çeşitli cilt problemlerinin nasıl tedavi edileceğinde kullanılan krem şeklinde bir ilaçtır. Sudocrem aslında bir pişik kremidir. Sudocremi eczaneden reçetesiz olarak temin edebilirsiniz

Sudocrem Krem Kullananların Yorumları

Sudocremi senelerdir kullanıyorum ve çok tatminum. Üstelik ücreti de bi hayli uygun, düşük fiyata yüksek performans sergiliyor. Uyumadan önce temiz cilde uyguluyorum, ertesi gün kalktığımda cildimin pamuk gibi yumuşadığını görüyorum. Lakin kullanırken mühim bir ayrıntıyı göz önünde bulundurmanız gerekiyor, cildinize sürerken ince bir tabaka halinde uygulamalısınız. Ayrıca her gece kullanmamalısınız, bu işlemi yalnızca haftada maximum iki defa yapmanız gerekir.

Ben bu ürünü bir süredir kullanıyorum. Uyuyacağım zaman makyajımı çıkarıyorum, cildimi güzelce dezenfekte ediyorum, ardından yüzümdeki sivilceli ve lekeli kısımlara Sudocrem uyguluyorum. Ertesi gün kalkınca da cildimden siliyorum. Bir seneye yakındır, her ne zaman yüzümde sivilce çıksa hemen Sudocrem sürerim. Cildime çok iyi geldi, bu muhteşem etkisine tanık olunca hemen aynısından bir tane de kardeşime aldım. Çevremden farklı zamanlarda bana, “Yüzün pırıl pırıl görünüyor. Bunun sırrı ne?” diye soranlara da hiç düşünmeden Sudocremi öneriyorum. Bunun yanı sıra mühim bir noktaya değinmeden geçemeyeceğim, muhakkak geceleyin kullanmalısınız, dışarı çıkacaksanız gün içinde sürmemelisiniz. Ayrıca gerek kış olsun, gerek yaz olsun her mevsim güneş kremini yanınızdan ayırmamaya ve kesinlikle cildinizi aşırı güneşe maruz bırakmamaya dikkat edin.

Pişik kremi olmasının yanında sayısız faydası bulunan bu krem, âdeta ender bulunan bir hazine gibi. Hassasiyeti ve kızarıklığı tedavi etmede o kadar başarılı ki, bütün kremler bir yana, Sudocrem bir yana diyebilirim. Epilasyonun ardından çok fayda sağlıyor. Güneş yanıklarını da kısa bir sürede ortadan kaldırıyor. Her ne kadar, yüzümdeki balon gibi sivilcelerime çok bir yararı olmasa da, ben Sudocremden son derece tatminum.

Şişmanlık sebebiyle pişik sorunu baş gösterdiğinde, benim için zorlu bir zaman başlıyor. Neyse ki Sudocrem var ve hemen imdadıma yetişiyor. Neredeyse beni yürüyemeyecek hale getiren bu pişiklerin üzerine Sudocremi her gece uyguluyorum. Eertesi gün uyandığımda görüyorum ki pişiklerden eser kalmamış. Epilasyon, traş bıçağı ve ağda gibi şeyler de cildimi aşırı tahriş ediyor. Bu durumlarda da hemen Sudocrem kullanıyorum ve ertesi gün şikayetlerim tamamen yok oluyor. Yapısında çinko bulunan ve hücreleri yenileme özelliğine sahip bu ürüne bayılıyorum ve tükendiğinde hiç vakit kaybetmeden hemen yenisini alıyorum.

Beş gündür Sudocrem kullanmaktayım. Cildimin renk eşitsizliği olan kısımlarına her gece uyumadan önce sürüyorum. Yüzümün problemli bölümündeki renk hakikaten açıldı ve diğer kısımlarla aynı renge döndü. Cildimdeki renk uyumunu dengeleyen bu kremin, bunun bunun yanında bir ay evvel burnumun yanında bir araya gelen sivilcenin izini de gözle görülür derecede geçirmeye başladığını farkettim.

Kısa süre önce Sudocremi duydum ve biraz araştırmaya başladım. İnternette gördüğüm olumlu yorumlara aldandım ve kullanmaya karar verdim. Sivilcelerimin bıraktığı izlerden kurtulabilmek için büyük bir umutla alıp kullanmaya başladığım bu krem beni tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı. Zerre kadar faydasını görmediğim için kaldırıp bir kenara attım, yarı dolu vaziyette öylece durmaktadır.

Sudocrem, cilt bakım kremleri içinde benim tek favorimdir. Aklınıza gelebilecek her çeşit dermatolojik problemi ortadan kaldırabilen bu ürün tek kelimeyle müthiş. Yüzünüzün her yerine sürerseniz olumlu bir etki göremeyebilirsiniz. Lakin cildinizdeki bir tane sivilcenin üzerine belli bir miktarda uygularsanız ve sabaha kadar bu halde durursa, ertesi gün uyandığınızda sivilcenin hafiflediğine şahit olacaksınız. Ayrıca bu kremin yapısında çinko yer alıyor ve bu sayede yaraların da hızlı bir şekilde kapanmasını sağlıyor.

Ben Sudocremi sivilcelerimin hafiflemesi ve kızarıklıklarımın geçmesi için kullanıyorum, gözle görülür derecede başarılı sonuçlar veriyor. Eğer cilt üzerindeki sivilcede iltihap yoksa, Sudocrem doğrudan etki ediyor ve sivilcenin küçülmesini, hafiflemesini sağlıyor. İleri düzeyde cilt hassasiyetine sahibim, bundan dolayı bıyık bölgemdeki tüyleri aldığımda da Sudocrem sürmeyi ihmal etmiyorum, kızarıklığı hemen yok ediyor. Bir kutuyu bitirip ikincisine başladım ve o da bitti, başka bir yakınımla ortaklaşa paylaşmak istedik, bizi 6-7 ay boyunca idare ediyor. Ben arada birbikini bölgeme fazla fazla sürüyordum, bundan dolayı kısa bir sürede kutunun dibi geldi. Bundan sonra ufak kutular yerine büyük kutuları tercih etmem daha yararlı olacak diye düşünüyorum.

Sudocrem, övüldüğü kadar güzel bir ürün değil. Pişik ve sivilce kızarıklıklarını geçiriyor, bu doğru; fakat çok ağır bir içeriği var ve bu yüzden sivilcelerin yeniden çıkmasına yol açabiliyor. Sadece epilasyonun ardından bacaklarımda yaşanan kırmızılıkları gidermede faydalı oldu, onun dışında artık kesinlikle yüzüme sürmeyeceğim.

Aslına bakarsanız Sudocrem, bebeklere yönelik üretilen bir pişik kremi. Lakin bebeklerin değil de en fazla erişkinlerin tercih ettiği bir ürün ve herkes bu kreme sivilcelerden kurtulmak için başvuruyor. Ben de o bireylerden biriyim ve yeni bir araya gelen veya çıkmak üzere olan sivilcelerimi ortadan kaldırmak maksadıyla aldım. Lakin doğrusunu söylemek gerekirse bu ürün cildimde çok fazla bir değişiklik yapmadı. Yani genelleme yapmayayım ama şahsen ben bir faydasını göremedim demem daha doğru olacaktır.

Sudocremin sivilce izlerini yok ettiğine dair çok fazla olumlu yorum okumuştum. Lakin kullanınca hakikaten tam bir fiyasko olduğunu gözlerimle görmüş oldum. Evet, tek kelimeyle “fiyasko”. Emin olun ki çay ağacı yağı bundan çok daha iyi etki gösteriyor.

Herkes Sudocremden istediği etkiyi görememiş olsa da ben de Sudocremden güzel sonuç alanlardanım. Çıkmaya başlamış sivilcemin üstüne uyguluyorum ve daha başlamadan bitiriyor, sivilce çıkmasını önlüyor. Ucu çıkan sivilcem için kullanıyorum, daha kısa bir sürede leke kalmadan kaybolmasına faydalı oluyor. Bir bebek pişik kreminden beklenmeyecek derecede kuvvetli ve enteresan etkilere sahip, bana çok iyi geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu