Faydalı Bilgiler

Snapchat Yeni Özellikleri ile Geliyor

Snapchat uygulaması son dönemlerin yükselişe geçen sosyal uygulamalarından birisi. Uygulama diğer sosyal medya uygulamalarından geri kalmamak için yeni özellikler ile geliyor.

Uygulamayı günde 100 milyondan fazla insan kullanmakta. Facebook uygulamayı daha önce sayın almaya çalışmış fakat alamayınca Instagram’a hikayeler özelliğini koymuş ve rekabeti körüklemişti. Bu yüzden Snapchat yeni özelliklerle rekabette geri kalmak istemiyor.

En son eklediği otomatik izleme özelliği kullanıcıların tepkisini çekmişti. Bu yüzden kullanıcılar izlemek istemediği kişilerin snaplerini de izlemek zorunda kalıyordu. Kullanıcıların bu tepkilerini dikkate almış olacaklar ki bu özellik uygulamadan kaldırılıyor. Artık bir playlist gibi izlemek istediğini kullanıcıları seçebiliyorsunuz.

Uygulamada artık reklam da gösterilmeye başlanacak. Snaplerin arasına reklamlar girecek. Instagram’da hikayeler en üstte yer alınca Snapchat’te Discover yani Keşfet bölümünü snaplerin aşağısına taşıyor.

Snapchat Yeni Özellikleri ile Geliyor Faydalı Bilgiler

Uygulamanın güncellemesi şu an bazı Android kullanıcılarına iletildi. Önümüzdeki günlerde de iOS ve Android kullanıcılarına dağıtılacak.

]}
Etiketler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı