Diyet

Sirkeli Su İçmek Zayıflatırmı? Elma Sirkesi Ve Bal İle Zayıflama Kürü

Sirkeli Su İçmek Zayıflatırmı? Elma Sirkesi Ve Bal İle Zayıflama Kürü, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Sirkeli Su İçmek Zayıflatırmı? Elma Sirkesi Ve Bal İle Zayıflama Kürü ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Sirkeli Su İçmek Zayıflatırmı? Elma Sirkesi Ve Bal İle Zayıflama Kürü ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Sirkeli Su İçmek Zayıflatırmı? Elma Sirkesi Ve Bal İle Zayıflama Kürü

Elma sirkesi, binbir derde deva olan faydalı bir gıdadır. (Elma sirkesi zayıflatır mı?) isimli bu makalemizde zayıflamak için elma sirkesi kürü kullanımından bahsettik. Elma sirkesi vesilesiyle ayda 8 kilo hatta daha çok verebilirsiniz. Herhangi bir mide sorununiz yoksa doktorunuza danışıp elma sirkesi zayıflama formülünü uygulayabilirsiniz.

Elma sirkesi ile zayıflayanların yorumları hep olumlu yöndedir. Bu formülle zayıflayan birden fazla kişi olmuştur. Hatta elma sirkesi ile 10 kilo verdim diyenler bile mevcuttur. 

Elma sirkesi ile kilo verme formülü

 1. Elma sirkesini ya evde yapmanız gerekir ya da güvenilir firmaların doğal ürünlerini kullanmalısınız. Bu elma sirkesi ve bal karışım iksiri ile haftada en az 2 kilo verebilirsiniz.
 2. Elma sirkesi ve bal karışımı iştahı keser ve metabolizmayı hızlandırır. Vücuttaki zararlı toksinlerin ve ödemin atımına yardımcı olmaktadırken, biryandan da damarları açıcı etki yapmaktadır.
 3. Elma sirkesi iyi bir zayıflama iksiri olduğu kadar sağlığımıza da faydalı olan besin maddeleri, enzimler, organik maddeler, bitkisel asitler ve vitaminler içerir. Sirkede bulunan A ve diğer vitaminlerle de görmeyi keskinleştirir.
 4. Elma Sirkesi bal iksiri ile birlikte zayıflama hızını yükseltmek için haftada 3-4 kez yürüyüş ve zayıflama hareketleri yapmanız faydalı olacaktır.
 5. Sirke, sindirimi kolaylaştırarak hazımsızlığınıza, bağırsak gazına ve kabızlığa iyi gelir.
 6. Elma sirkesi, bal iksiri ile birlikte gün içinde bol miktarda su içilmesi,vücudunuzdan ödemi atacak, bağışıklığınızı güçlendirecektir. Ayrıca uygun bir diyet ile bu kürün desteklenmesi de kilo vermenizi kolaylaştıracaktır. 
 7. Elma sirkesi, kandaki yağların yol açtığı trigliserid düzeysini ve kolesterolü düşürür, kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu rol oynar. Kanın daha sağlıklı ve saf akmasını sağlar.
 8. Elma sirkesi, mikrop öldürücü detaya sahiptir. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirir, nezle, grip, boğaz ağrıları gibi hastalıklara yakalanmanızı önüne geçer. 
 9. Sirkeli ılık su ile vücudun oğulması, ateş düşürücü güce sahiptir.
 10. Sirke mide hararetine iyi gelir. Safra hastalıklarında şifa kaynağıdır.
 11. Sinirleri kuvvetlendirmek için düzenli olarak elma sirkesi—bal karışımı alınması tavsiye edilmektedir. 
 12. Elma sirkesi bal iksiri, egzama ve yaralar için de şifalıdır. Damarlar, karaciğer ve böbrekleri temizler. İdrar yolları enfeksiyonlarında, saçta bulunan kepekte de şifa etkisi görülür.
 13. Elma sirkesi- bal iksiri yağ yakar, kan basıncını düşürmede etkili olup, kandaki sodyum düzeyini düşürür ve potasyum yönünden zengindir.

Elma sirkesi zayıflamak için nasıl kullanılır?

 1. 1 tatlı kaşığı bal 
 2. 1 tatlı kaşığı elma sirkesi 
 3. Bir bardak ılık su 

Hazırlanması

Bir bardak ılık suda tüm malzemeleri karıştırın. Karışımı, bal tamamen eriyene kadar çalkalayın ve ardından yavaşça için. İlk başta tadını sevmeyebilirsiniz. Zamanla ve sonuçları aldıkça bu tada alışacaksınız.

Günde 1 bardak veya gün aşırı yani bir gün için bir gün ara verin.

Elma sirkesi bal su formülüyle zayıflama faydaları

 1. Sdüşüşe faydalıdır. Kalorilerin yağa, kiloya dönüşmesini önüne geçer.
 2. Detoks etkisi mevcuttur. Vücuttan toksinleri atıp zayıflamayı kolay bir hale getirir.
 3. Sindirim ve kan dolaşımını ikazr.
 4. Boğaz mukozalarınızı kuvvetlendirir, ses kısıklığı önler.
 5. Enerji vererek yorgunluğunuzu alır. Daha uzun süre spor yapıp, kısa vadede zayıflamanızı sağlar.
 6. Erken yaşlanmayı geciktirir, cildinizi diri tutar.
 7. İçerdiği çeşitli vitamin ve mineraller aracılığıyla kilo verirken hastalanmanızı önüne geçer, sağlıklı bir biçimde zayıflamaya yardımcı olmaktadır.

Yoğurt Diyeti İle 7 Günde 7 Kilo Verdiren Şok Diyet Listesi Tıklayınız

Salatalık Diyeti İle 7 Günde 7 Kilo Verdiren Nasıl Zayıfladım Diyeti Tıklayınız

Simit Diyeti İle 3 Günde 3 Kilo Ve 7 Günde 6 Kilo Verdiren Liste Tıklayınız

Kahve Diyeti İle 7 Günde 7 Kilo Verdiren Süper Rejim Listesi Tıklayınız

Haşlanmış Yumurta Diyeti İle 7 Günde 7 Kilo Hızlı Zayıflama Diyeti Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu