Sağlık

Sağlıklı Su Nasıl Olmalı ?

Sitemizde hamilelerin ve sağlık konusunda detaylı bilgi arayanların çoğunlukta olması sebebiyle bu şekilde bir yazı hazırlayalım dedik. Bildiğiniz gibi musluk suları olabildiğince sağlıksız, kokulu ve klorlu oluyor. Hazır pet şişede bulunan suların pet/plastik şişede ne kadar süre kaldığını, ne kadar güneş ışığı yada ısı alıp sağlıksız hale geldiğini bilemiyoruz. ve büyük hastalıkları kaptığımız, ve hayatın  vazgeçilmezi olan suyu temiz halini bulmak ve tüketmek oldukça zor oluyor. Ekibimizin uzun süre kullanımı ve testleri sonucunda memnun kaldıktan sonra bu yazıyı yazma zorunluluğu hissettik.


Brita markasını herkes duymuştur, belki deneyenler olmuştur. Deneyenler yorum alanından yorumlarını paylaşabilirler. Biz Brita sürahiyi uzunca bir süre test ettik. Çaydanlık için kullanıldığında çaydanlıklarda klor/kireç oluşumunu engellediğine bizzat şahit olduk. Ve bir arıtma cihazından, bir pet şişeden daha lezzetli su hazırladığını gördük.

Kullanımından bahsetmek gerekirse, pil yada elektrik ihtiyacı yok. Suyun çözülmesini beklemeye gerek yok. sürahiye takılan bir filtre sonucunda sürahiye musluktan su doldurup direk tüketebiliyorsunuz. Kokusuz, sağlıklı, zararlı maddeler arındırılmış şekilde…

En muazzam hali ise filtrenin çok hızlı bitmiyor olması.

Brita Sürahi sipariş vermek için BURAYA tıklayabilir, yada Google’da Brita diyerek aratabilir, yada alışverişlerinden memnun kaldığınız e-ticaret sitelerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Sağlıklı Su Nasıl Olmalı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu