Faydalı Bilgiler

Sadece 5 adımda: Geçici olarak instagram dondurma işlemi

Sadece 5 adımda: Geçici olarak instagram dondurma işlemi, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Sadece 5 adımda: Geçici olarak instagram dondurma işlemi ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Sadece 5 adımda: Geçici olarak instagram dondurma işlemi ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Sadece 5 adımda: Geçici olarak instagram dondurma işlemi

Instagram kullanıcıları bazı nedenlerden dolayı hesaplarını dondurmak isterler. Kimi sosyal platform detoksu yaptığı için hesabını geçici süreliğine kapatırken kimi de sınava hazırlık sürecinde ınstagram ile vakit geçirmemek için bir süreliğine hesabını dondurur.

Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda; takipçileriniz, takip ettikleriniz ve gönderileriniz silinmez. Yani hesabınızı geri açtığınızda kaldığın yerden sürecektir. Beğenileriniz, yorumlarınız yahut postlarınız tekrar hesabınızı aktif hale getirene kadar gizli kalır ve kimse aracılığıyla görünmez. Instagram hesabınızı istediğiniz süre boyunca kapalı tutabilirsiniz.

5 Adımda Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

  • Öncellikle bilgisayardan yahut telefondan instagram.com adresine girilir. (Telefonunuzda ki ınstagram uygulamasından, ınstagram hesabınızı geçici olarak kapatamayacağınız için mobil tarayıcıdan girilmelidir.)
  • Ardından resimde gösterildiği gibi, sağ üst bölümdeki simgeye tıklanır ve oradan Profil düzenle seçeneğine tıklanır.
  • Ekran en aşağıya kadar kaydırılır ve sağ altta Hesabımı geçici olarak kapat butonuna tıklanır.

  • Karşınıza Hesabını neden kapatıyorsun? sorusu çıkınca, seçim menüsünden instagram hesabını geçici olarak kapatma nedeni seçilir.
  • Instagram hesabını kapatma seçeneğini işaretledikten sonra, şifre kısmına instagram hesabının şifresi yazılır.
  • En son Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu