Kadın

Saçlar için Oxiplexx protein sütü kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Saçlar için Oxiplexx protein sütü kullananların olumlu ve olumsuz yorumları, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Saçlar için Oxiplexx protein sütü kullananların olumlu ve olumsuz yorumları ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Saçlar için Oxiplexx protein sütü kullananların olumlu ve olumsuz yorumları ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Saçlar için Oxiplexx protein sütü kullananların olumlu ve olumsuz yorumları

Oxiplexx protein sütü içindeki keratin aracılığıyla saçların beslenmesini sağlar, nem oranın dengeler, saç kırılmalarını azaltır ve saç tellerini kuvvetlendirir. Saçlara uygulayacağınız herhangi bir kimyasal öncesi Oxiplexx protein sütü kullandığınızda saçlarınızın tahriş olmasına kesinlikle izin vermiyor.

Oxiplexx Protein Sütü Ne İşe Yarar?

  • İçeriğindeki keratin aracılığıyla saçları besler ve daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.
  • Kimyasal işlem sonrası saçta bir araya gelen yıpranmaları ve birçoğumuzun kullandığı maşa, düzleştirici ve fön gibi ısı cihazlarınin saça verdiği zararı yok eder.
  • Saç tellerini kuvvetlendirir ve esneklik kazandırır. Böylelikle saçların kopma sorununu tedavi eder.
  • Aşırı yıpranmış saçları yeniden canlandırır ve saç kırıklarını önler.
  • Kimyasal işlem görmüş saçlarda yaşanan yıpranma sorununu yok eder.
  • Saçların bi hayli hızlı bir biçimde uzamasını sağlar ve saç dökülmesini en aza indirir.
  • Genelde duş sonrası kabaran saçları önler ve pürüzsüz bir saç görünümü sağlar.
  • Güzel kokusu aracılığıyla saçlarınız mis gibi kokar.
  • Kuru ve sert saçlara nem kazandırır ve ilk kullanımda bile yumuşacık saçlara kavuşmayı sağlar. Böylelikle saçlarınızı kolay taramanızı sağlar.

Oxiplexx Protein Sütü Kullananların Olumlu ve Olumsuz Görüşleri

Ben bir süredir bu ürünü kullanmaktayım. Saçlarım ıslakken uyguluyorum ve ardından fön çekiyorum. Saçlarım yumuşacık oluyor ve mis gibi kokuyor. Aynı zamanda ısı aletleri saçıma zarar vermemiş oluyor. Memnuniyetle kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Bende bir süredir bu ürünü kullanıyorum. Saçlarım çok güzel kokuyor bu özelliğini seviyorum. Lakin pek bir tesirini göremedim. Saç kırıklarım için kullanıyorum ama daha bir etki ettiği söylenemez. Belki de daha uzun süre kullandıktan sonra olumlu yanıt alabilirim. Onun dışında saçları yağlandırıyor. Bundan dolayı saç diplerinize sıkmamanızı öneririm. 

Uzun süredir bu ürünü kullanıyorum. Beni çok fazla uğraştıran saçlarım vardı. Sürekli birbirine dolaşıyor karışık ve kolay kolay da taranmıyordu. Saçlarıma fön çektiğim zaman saçlrım föne dayanmıyor ve uçları hemen kıvrılıyordu. Oxiplexx protein sütü saçlarım için kullandığım en iyi ürün diyebilirim. Duştan sonra ıslak saçlarıma uyguluyorum ve saç derimin hafiflediğini hissediyorum. Artık saçlarım kabarmıyor, uzun süre fönlü kalabiliyor ve tarakla basit bir şekilde tarayabiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Bende kısa bir zaman önce tanıştım bu ürünle. Evet, saçların çok güzel kokmasını sağlıyor. Lakin etkisi bundan ibaret diye düşünüyorum. Yani benim için ürün vaadlerini pek yerine getiremedi diyebilirim.

Ben ürünü halen birkaç haftadır kullanıyorum. Saçıma ne kullandıysan hiçbir faydasını görmeyen ben, bu ürüne bağımlı oldum. İnanılmaz güzel sonuçlar elde ettim. Duş sonrası ıslak saçlarıma uyguluyorum ve artık saçlarım kabarmıyor ve saçlarım mis gibi kokuyor. Çok tatminum.

Oxiplexx protein sütü saç bakım kremini bir süredir kullanıyorum. Lakin bir tesirini göremedim. Acaba ben mi yanlış kullandım diyorum ama ıslak saça da denedim, saçım kuruyken de denedim. Hiçbir biçimde faydasını göremedim.

Ben bu ürünü tavsiye üzerine aldım ve iyi ki almışım. Ürünü duş sonrası ıslak saçlarıma uyguluyorum kesinlikle saçtaki tüm kabarıklığı gideriyor ve saçların daha göz alıcı, canlı görünmesine faydalı oluyor. Aynı zamanda saçlarım mis gibi kokuyor. Ben beğenerek kullanıyorum ve düzenli kullanımda daha çok tesirini göreceğime inanıyorum.

Ürünü ilk kullandığım zamanlar tesirini göremeyeceğim zannetmiştim. Islak saça uygulayıp ardından kurutmama rağmen saçlarım yine keçe gibi oluyordu. Saçlarımda ki kabarıklığı da gidermemişti. Lakin düzenli kullanmaya başladığımda olumlu etkilerini görmeye başladım. Saçıma çok fazla sıktığımı fark ettim ve daha az sıkmaya başladım. Saçlarımı parlattı ve yumuşacık yaptı. Lakin saç kırıklarında hala bir tesirini görmüş değilim. Bakalım bir süre daha kullanmayı düşünüyorum eğer saç kırıklarımı giderirse bir daha alırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu