GüzellikKadın

Saç Rengi Açma Yöntemleri

Saç Rengi Açma Yöntemleri

Saç rengini açmak istiyorsanız hem doğal yollar ile hem de kimyasal yollar ile bunu başarabilirsiniz. Hangi yolu tercih edeceğiniz sizin sabrınıza kalmış durumda. Kimyasal yollarla saçlarınızı bir anda açabilirsiniz ama kimyasal ürünler saçlarınıza zarar verebilir. Çünkü Saçlarınız açılırken kuru ve yıpranır. doğal yollarla saçlarınıza açarken zarar vermezsiniz. fakat bu süreç uzayabilir.

Saç rengi açma yöntemleri. Papatya suyu ile saçların rengi açmak istiyorsanız bir bardak suya bir avuç papatyayı atıp kaynattıktan sonra demlenmesine müsaade edin daha sonra süzün ve saçlarınıza sürün ister kuru ister nemli olabilir ama kuru olması daha iyidir. Güneşte de bir miktar beklerseniz saçlarınız yavaş yavaş açılır. Limon ile saç renginizi açabilirsiniz. Saf limon suyunu eşit oranda bir suyu karıştırdıktan sonra saçlarınıza sürebilirsiniz. eğer bu kısmı kolay yapmak istiyorsanız sprey yöntemi ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. En az üç saat güneşte beklemelisiniz ki karışım işe yarasın. aynı zamanda saçlarınızı zeytinyağı ile ovduktan sonra iki saat güneşte beklemelisiniz ki etkisini hızlandırsın. Sirke ile de saçlarınızı açmak mümkün durulama suyuna yarım bardak sirke koyarak bunu sürekli tekrarladığınızda hem saçlarınızın parlaklaştığını hem de açıldığını görebilirsiniz.

Bazı markaların saçlarınızı açmak için ürettiği ürünler vardır. Loreal’in saçlarını açmak isteyenler için böyle bir ürünü mevcuttur. aynı zamanda kuaförde gözlemlediğiniz gibi oryal ile saçlarınızı açabilirsiniz. Bu yöntem saçlarınıza zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu