Güzellik

Saç Rengi Açma Erkek

Saç Rengi Açma Erkek

Günümüz erkeği kadınlar kadar bakımlıdır. Toplum içinde, iş hayatında, evinde daha iyi görünmek isterler. Herkes zaman zaman kendinde bazı değişiklikler yapmak ister ve en kolayı saçla başlamaktır. Saç renginden memnun olmayan ya da sıkılan, biraz daha farklı görünmeyi hedefleyen baylar saç renklerini değiştirebilmektedir. Evde kendilerinin uygulayabileceği bazı yöntemlerle ya da bir kuaföre giderek değişikliği gerçekleştirebilirler. Saç Rengi Açma Erkek için artık alışıldık bir durumdur. Özellikle genç erkekler değişimlere daha açık, daha cesurdur.

Bakımlı bir erkeğin saç rengini değiştirebilmesi kadınlara göre belki daha kolay olmaktadır çünkü saçları daha azdır. Hem daha az boya hem de daha az çaba ve zaman gerektirecektir. Evde Saç Rengi Açma Erkek tarafından uygulanacaksa ilk yapabileceği limon suyu kullanmaktır. Kadınlar tarafından da çok uzun zamandır limon suyu bu amaçla kullanılagelmiştir.


Nasıl uygulanmalıdır?

Sıkılan limon suyu nemli saçlara sürülmelidir. Güneşli bir yerde on dakikalık bir bekleme sürecinden sonra saç şampuanla yıkanmalıdır. Uygulamanın birkaç gün tekrar edildikten sonra saç renginin açıldığı görülecektir.

Diğer yöntemler

Limon suyu dışında başka saç açma yöntemleri de vardır. Papatya suyu da limon suyu gibi kullanılabilir. C vitamin tabletleri, karbonat kullanarak da saç rengi açılabilmektedir. Bazı saç rengi açıcı ürünler de kullanılarak birkaç tona kadar saç rengi açılabilmektedir. Şu unutulmamalıdır ki inatçı ve farklı yapıda saçlar da olduğundan tüm uğraşlara rağmen renginin açılmadığı gözlenebilir. En iyisi kuaförünüze gidip onun bilgi ve deneyiminden yararlanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu