Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Rüyada hamile kadının erkek çocuğu olacağını öğrenmesi, hamileyim rüyamda erkek bebek gördüm

Hamile kadının rüyada erkek bebek görmesi, hamilenin rüyasında erkek çocuk görmesi

Hamile kadının rüyada erkek bebek doğurduğunu görmesi, hamilelikte rüyasında bebeğinin cinsiyetini öğrenmesi, doğacak bebeğini görmesi, erkek bebek pipisi görmesi, bebeğini doğurduğunu görmesi sıkça yaşanır. Henüz cinsiyeti belli olmayan bebeğin annesinin rüyasına yansıması aslında birazda biliçaltı kaynaklıdır. Rüyanızda erkek bebek görebilirsiniz tabi çok istediğiniz bebek erkekse doğal olarak rüyanıza girmeye başlar.

Rüyada erkek bebek görülmesi şunlara yorulur;

Rüyada Hamilenin Oğlu Olması

Rüyada erkek bebeğinizin olduğunu görmeniz zaten hamile olduğunuz için sık rastlanılan bir durumdur. İyiliğin, güzelliğin ve saflığın göstergesidir. Müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Bu haber rüyada görülen çocuk sayısına göre artabilir. Bu müjdeler maddi ve manevi sevinç haberlerinden birine işaret eder. Eğer iki tane oğlunuz olursa bu iki müjdeyi de alırsınız. Aynı zamanda Rüyada Hamilenin Oğlu Olması ters giden işlerin düzeleceği manasına gelir. Hamilelik süresince zor durumlar yaşıyorsanız, eşiniz, arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile sıkıntılarınız var ise bunların hepsinin kısa süre içinde geçeceğine dalalet eder. Erkek çocuk çok istiyorsanız bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Doğacak çocuk tam tersi olarak kız da olabilir.

Hamile kadının rüyada erkek bebek görmesi, erkek çocuk görmesi

Hemileyken rüyada erkek bebek görmek ters giden işlerin yoluna gireceğini gösterir. Eğer hamilelin veya hamile kadının eşinin yolunda gitmeyen işleri varsa düzene girer. Hamile kadının rüyada erkek bebek doğurduğunu görmesi ise hamilelik haftaları boyunca sorun olmayacağı beklentilerinin karşılanacağı anlamına gelir. Eğer çok istediğiniz şeyler varsa gebelik günleri içerisinde bu isteğinizin gerçekleşeceği söylenir. Zoruluk, zor durumlar gibi içinden çıkamadığınız durumlar yaşıyorsanı kısa zamanlar içerisinde düzelecektir.

Rüyada erkek bebek görmek kız bebek olacağı, kız bebek görmek erkek bebek doğacağı anlamına mı gelir?

Rüyada gördüğünüz erkek bebek size malum olmuş olabilir ancak çok umutlanmamak, heyecanlanmamak gerekir. Kız bebek oluşu rüyanızın sonunda size hayal kırıklığı yaşatabilir. Erkek gördüğünüzde kız, kız gördüğünüzde erkek bebek dünyaya getirebilirsiniz. Rüyanız kesin cinsiyet belirlemez. Zaten iki seçenek var ya kız ya da erkek, %50 şansınız varken rüyanızın hem tutma olasılığı yüksek hem de tutmama olasılığı yüksek.

Bir başka görüşe göre rüyada erkek bebek görmek;

Ailede huzursuzluk ve mutsuzluk olacağı, para konusunda sıkıntılar yaşanacağı anlamı taşır. Bu dönemde karar aşamaları önemlidir. Bir karar vermek gereken durum oluştuğunda enine boyuna iyice değerlendirilerek karar alınmalıdır. Doğru alınacak kararlar huzuru getirir. Genel olarak iş hayatının zorluklar getireceği ve dikkat edilmesi gerektiğini anlatmaya çalışır.

Yapılacak yeni girişimlerde başarısızlık, zarar görmesi hatta girişilen işlerde zorlukların çıkacağı durumlar olabilir. Çoğu durum kişinin kendine olan inancı ile başladığı işlerden başarısızlıkla çıkmasından kaynaklanır. Size tavsiyemiz; atılımlarınız için dikkat etmeli, katlanabileceğiniz veya kaybedeceğiniz miktarı belirleyerek zararı göğüsleyebilecek seviyedeki işlere girmenizdir.

Şunlar aklınızda olsun;

Rüyada erkek bebek görmek değişik yorumlar gösterir. İyilik, güzellik ve saflık bakımından erkek bebek görmek genelde müjdedir. Müjde alacağınız bir haberin gelmesi yakındır. Sevilen ve takdir gören bir duruma gelebilirsiniz. Erkek bebek doğurmak kısmet ve rızkın artacağını gösterir. Rızk ve kısmet kapılarınız açıktır. Olmadık yerlerden alacağınız haberler elinizi bollaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu