Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Rüyada bebeğin gülmesi hatta kahkaha atması

Rüyada bebeğin kahkaha atarak gülmesi

Rüyasında bebeklerin güldüğüne şahit olursunuz. Buradaki ilk yorum “rüyada bebek güldürmek” yani bebeğinizin uyurken gülüşünü, gülmesini hatta kahkaha attığına şahit olmanızdır. Kendi bebeğinizi seyrederken gördüğünüz durumdur.

Gece bebeğinizi kontrol ettiğinizde veya yüzünde gülüşe şahit olmak veya gülmesinin sesini duymak bebeğin meleklerle oynadığı anlamına gelir. Bebekle gerçekten melekler oynuyor, onu gıdıklıyor ve onu mutlu ediyor. Yani evinizde meleklerin var olduğu anlamına gelir.

Rüyada gülen bebek görmek

Yukarıdaki yorumla buradaki “rüyada mutlu bebek görmek”, “rüyada bebek gülme sesi duymak” ayrı yorumlardır. Aşağıdaki rüya tabiri sizin gülen veya kahkaha atan bebek görmenizle alakalıdır.

Rüyada gülen bir bebek görmek her zaman hayırlı bir rüyadır şerre yorulmamalıdır. Kısmet ile tabir edilir. Müjdeli haberler ve hayırlı kazançlar anlamına gelir.

Gülen erkek bebek görmek

Erkek bebek gülmesi veya erkek bebek gülme sesini görmek kısaca kısmet demektir. Bebeğin gamzeli bebek olması daha ayrıntılı gelişmeleri gösterir. Beklentilerinizin karşılık bulacağına işaret eder. Bir beklentiniz varsa olumlu sonuçlanacağına hayırlara vesile olacağına tabir edilir. Bir derdiniz varsa azcık sabırlı olun tez zamanda geçecektir.

Gülen kız bebek görmek

Kız bebekle alakalı görülen rüyalar erkek bebek kadar hayırlı olmayabilir, huzurunuzu kaçıracak durumlar yaşatabilir. Bu hem maddi hem de manevi anlamda kayıplarınızla sonuçlanabilir. Yinede şerre yormamak dua etmek hayırlı olması için Allah’ın takdirine bırakılır.

Ailevi iç huzurunuzu kaçıracak durumlar yaşamanıza veya bir yakının vefat ettiğini duymak gibi sizi derinden üzecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu