Evlilik

Romantik Balayı İçin 5 Öneri

Eşinizle evliliğinizin ilk günlerini romantik bir ortamda geçirmeye ne dersiniz? Balayı için hem lüks, hem keyifli, hem sakin hem de romantik bir tatil yapmak istiyorsanız bu önerilerimize göz atabilirsiniz…

1) Maldivler 

Romantik Balayı İçin 5 Öneri Evlilik

Balayı deyince tüm dünyada en çok tercih edilen rotaların başında Maldivler geliyor. Adeta tropikal bir cennet olan adanın tam bir doğa harikası olduğunu söylemek hiç zor değil. Üstelik bu tatil cennetine Türkiye’den gitmek isteyenler için vize gerekmiyor.

2) Phuket Adası 

Romantik Balayı İçin 5 Öneri Evlilik

Son yıllarda en popüler balayı rotalarından biri de Phuket Adası. Sessizliği, sakinliği ve eşsiz doğası ile adeta kendine hayran bırakan bu adada yılın her döneminde balayı çiftleri ile karşılaşabilirsiniz. Yılın her mevsiminde sıcak ve ılık bir iklime sahip olduğundan, her mevsim balayı için Phuket Adası’nı tercih edebilirsiniz.

3) Barselona 

Romantik Balayı İçin 5 Öneri Evlilik

Barselona’da romantik balayı için en çok tercih edilen şehirlerden biri. Özel balayı otelleri ve romantik şehir havası ile İspanya’nın kalbinin attığı bu şehirde eşinizle birlikte yapabileceğiniz birçok farklı aktivite var.

4) Bahamalar 

Romantik Balayı İçin 5 Öneri Evlilik

Festivaller, eğlenceler, romantik bir ortam, deniz ve doğa denince tüm bu kavramları bir araya toplayan Bahamalar en iyi seçeneklerden biri. Tüm dünyada çiftlerin balayı için en çok tercih ettiği rotalardan biri olan Bahamalar’a gitmek için vize almanız da gerekmeyecek.

5) Bali 

Romantik Balayı İçin 5 Öneri Evlilik

Romantik balayı otelleri deyince Bali’nin yeri ayrı. Sayısız seçeneği ile romantik bir ortam vaat eden Bali’ye kısa süreli tatilleriniz için vize gerekmiyor. Fiyatları da Türkiye’deki balayı otellerine oranla çok daha ekonomik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu