Güzellik Kadın

Renkli Eyeliner Nasıl Kullanılır?

Renkli Eyeliner Nasıll Kullanılır?

Renkli eyelinerlar son zamanlarda oldukça moda olan ve siyah eyelinerlardan son zamanlarda daha çok satan ürünlerdir. Kullanımı oldukça kolay olan, jel ve kalem olmak üzere iki çeşit fazda bulunan bu renkli eyelinerlar, genellikle mor, mavi, kırmızı, yeşil, turkuaz, pembe gibi renklerde üretilir ve ten renginize göre ya da göz renginize göre renkli eyeliner kullanmak hem gözlerinizi daha belirgin kılacaktır hem de ten renginiz ile kontrast oluşturan tonlar cildinizi daha canlı gösterecektir.

Örneğin buğday tenli ve esmer bayanlar açık pembe, beyaz, açık yeşil ve mavi tonlarına bir şans verebilir ve deneyerek cildindeki ve gözlerindeki uyumu görebilir. Mavi gözlülerin turkuaz bir renk tercih etmesi, küçük gözlülerin beyaz bir renk tercih etmesi, açık tenlilerin koyu kahve, koyu mor, kırmızı gibi tonları tercih etmesi hem cilt rengi ile kontrast oluşturarak daha hoş bir görüntü sağlayacaktır hem de göz renginize uygun eyelinerlar gözlerinizi ortaya çıkaratarak dikkatleri yüzünüzde en çok oraya çekecektir. Bu açıdan renkli eyelinerlar tercih edilebilir.

Peki renkli eyeliner nasıl kullanılır? Kalem ve jel şeklinde olan renkli eyelinerlardan kalem olanların uygulaması yeni başlayanlar için daha kolaydır fakat kuyruk, şekil ve benzeri hafif profesyonel işler için fırça ile jel hizmetler.site eyelinerı uygulamak daha kolay olacaktır ve kalem eyelinerdan daha belirgin bir ton verecektir. Renkleri daha canlı görünecektir.

2 Replies to “Renkli Eyeliner Nasıl Kullanılır?

  1. Bence Flormar kullanıyorum ben ve cok memnunum . yaklasık 2yıldır.Eyelıner degil dıplıner olanını kullanıyorum hem ince ve kusursuz bi şekilde cok kolay cekilebiliyo öneririm .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir