Faydalı Bilgiler

Psikolog Merve Okhız Kimdir

Psikolog Merve Okhız kimdir

Psikolog Merve hanımı hepiniz youtube den dinlemiş, takip ediyor, ya da karşılaşmış olabilirsiniz bugün bu yazımızda araştırdığımız kadarıyla sizlere Psikolog Merve hanımdan bahsedeceğiz.

Merve hanım 6 aralık 1992 doğumlu yay burcu olan İstanbullu olan ve İngiltere de yaşayan, hayatının büyük kısmını İstanbul da geçiren eğitim hayatının üniversite kısmını Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde okumuştur. Daha sonra en büyük hayali olan yutrdışına çıkmak istemesinden dolayı Galler de Bangor Üniversitesin de yüksek lisansını tamamlamıştır. Eğitim süresince tüm öğrendiklerini videoya aktarıp youtube kanalından paylaşmaya başlamıştır.

Hayatta ki en büyük gayesi insanlara yardım etmek olan Merve hanım Galler de master yaptıktan sonra güzel bir iş teklifi alarak İngiltere taşınmıştır. Oradan bulunan bir psikoloğun asistanı olarak işe başlamıştır. O dönem de bilgilerini iyice geliştirmiş olan Merve hanım 6 ayın sonun da Liverpoola taşınarak kariyerine burada devam etmek istemiştir.

Psikolog Merve hanım hayatı boyunca bütün istediklerine çok büyük emekler harcayarak ulaşmıştır. Alanında çok başarılı olarak gördüğümüz Merve hanım: kendisiyle çok barışık, çok sevecen tavırlarıyla adeta karşısında ki izleyeni, hastası, arkadaşını derinden etkileyen başarılı bir psikologdur. Sizleyiz.com olarak Merve hanıma gerek iş hayatında gerek normal hayatında başarılarının devamını dileriz.

Siz değerli okurlarımız için de Psikolog Merve Okhız hanımın youtube linkini buraya bırakıyorum sağlıcakla kalın.

www.youtube.com/merveokhız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu