Video Galeri

Paramparça Dizisi 82. bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Paramparça’nın 81. Bölümü ile ekranlara geldi. Paramparça dizisinin son bölümünde Cansu komadan çıkmıştır fakat bebeğinin öldüğünü bilmiyordur. Cansu bebeğinin hala yaşadığını düşünmekte ve planlar yapmaktadır. Kimse Cansu’ya bebeğini kaybettiğini söylemeye cesaret edemez.

Rahmi Bey vicdanına yenik düşer ve kaza kurşunu ile ölümüne neden olduğu Ayşe’nin mezarını ziyaret eder. Rahmi Bey mezarlıkta Maide Hanım ile karşılaşır. Maide Hanım Rahmi Bey’i yakalamaya çalışsa da başarılı olamaz. Yaşananlardan sonra Rahmi Bey artık kaderine boyun eğerek teslim olur. Fakat bu Maide’yi durdurmayacaktır. Rahmi’ye hapiste rahat yoktur.

Maide, Burhan Bey’in ölümü ile birlikte kendisine iş birliği yapacak başka birini bulur. Bu kişi Asuman’dır. Asuman ile Harun ve Dilara’yı ayırmak için plan yapan Maide bu planında başarılı olur. Harun ile Asuman arasında bir şey olduğunu sanan Dilara Harun’a soru sormadan Cihan’ın Harun hakkında söylediklerinin etkisiyle terk eder. Dilara Harun’dan boşanmak istemektedir. Fakat Harun’un elinde Dilara hakkında bir koz vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu