Video Galeri

Paramparça Dizisi 80. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin heyecan dolu fenomen dizisi Paramparça’nın 79. Bölümü ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Hazal gözaltına alınınca herkes ne yapacağını bilemez hale gelir. Hazal, Özgür cinayetini itiraf ederken Cihan da Özgür’ün ailesinin peşine düşer. Özgür’ün ailesini ararken Cihan’ın en büyük destekçisi Mithat olur. Dilara kendisinde bulunan bıçağın gerçek olmadığını öğrenir. Bu konuda Harun’dan şüphelenir. Harun ve Dilara arasındaki uçurum gün geçtikçe büyümektedir. Özellikle Harun Cihan kendisini tehdit ederken Dilara’nin sessiz kalmasını hazmedememiştir. Dilara’yı takip ettiren Harun, Dilara’nın Cihan ile birlikteyken kendisine yalnız olduğunu yalanını söylediğini öğrenir.

Asuman ve Canan bulaştığı bela gittikçe büyür. Elmas kaçakçıları Asuman ve Canan’ın izini bulmuştur. Elmasları geri isteyen kaçakçılara verilecek olan elmaslar ortada yoktur.

Bebeğinden tüm ısrarlara rağmen vazgeçmeyen Cansu’nu bu kararını Deniz kabullenmeye başlamıştır. Burhan bey oğlu ile arasındaki sorunları bahane ederek Cansu ile konuşur. Bu konuşma sonunda Cansu’nun hayatında büyük değişiklikler olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu