GüzellikKadın

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Özel günlerin vazgeçilmez kıyafeti abiye elbiselerdir. Herkesin abiye zevki ve tercihi farklı olduğu için yüzlerce çeşit abiye model ve çeşit çeşit renkler mevcuttur. Son yıllarda oldukça tercih edilen abiye modeli önü kısa olan ama arkası uzun abiye model elbiselerdir.

Kırmızı straplez kesim belden oturan önü kısa ve arkadan uzun olan model ve elbisenin üst kısmı taş işlemeli alt kısmı da tül olan model en çok tercih edilenler arasındadır. Yine ön kısmı kısa ama arka kısım uzun olduğu gibi aynı zamanda kuyruklu olan modelin üst kısmı kalın askılı göğüs dekolteli işlemeli siyah model, aynı modelin kuyruksuz ve ince askılı olan modeli de tercih edilenler arasında.


Önü Kısa Arkası Uzun Abiye ModelleriÖn kısmı kısa arka kısmı uzun olan modellerin arasında yaka kısmı kayık yaka ve belden oturan modeller, üst kısmı straplez ama işlemesiz olan sade modeller olduğu gibi bu modellerin bir çoğunda da renk alternatifi vardır. şeker pembesi üst kısmı straplez ve hafif işlemeleri olan model lise ve üniversite baloların da çok tercih edilmektedir.

Gold renk straplez ön kısım arkada uzun ama kuyruklu olduğu gibi üst kısımda işlemeler olduğu gibi aynı işlemeler etek uçlarında da olan model de oldukça iddialı olan modeller arasında bulunmaktadır. Siyah renkte olan yuvarlak yakalı belden oturan model de hoş görünümlü bir model.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu