GüzellikKadın

Okul için Kolay Saç Modelleri ve Yapılışları

Okul için Kolay Saç Modelleri ve Yapılışları

Okula giderken her gün saçlarımıza ne şekil vereceğimizi şaşırıp kalıyoruz. Saçlarımızın hem güzel hem de pratik yapılabilecek bir modelde olmasını istiyoruz beş gün için pratik beş saç modeli ile sizi bu zahmetten kurutacağız. Saçlarınızın hepsini ortadan ikiye ayırabilirsiniz. İki tarafı örgü ördükten sonra örgülerinizi saçlarınızın tepesinde tel toka ile tutturabilirsiniz. yanlardan bir iki tel saç çıkartarak ve örgülerini bollaştırarak daha doğal görünüm elde edebilirsiniz.

Saçlarını ortadan ikiye ayırdığınız yanları kıvırabilir ve altları serbest bırakabilirsinizi. Yine son zamanlarda yarım topuz modeli siz rahatlatabilir. Saçınızın yarını alıp ön taraflarınızı hafif bollaştırdıktan sonra tokanız ile topunuzu sabitleyebilirsiniz. Saçlarınızı ortadan ayırdıktan sonra ön tarafların ikisini de topuz yaparak alt tarafları salık bırakabilirsiniz.

Hollanda örgüsü hem ılık hem de doğal görünümüyle sizi rahatlatabilir. bu örgüde saçlarınızı üçe ayırdıktan sonra her bir tutamı alttan tutarak gidiyorsunuz. Normal örgünün tam tersi bir yöntem uyguluyorsunuz. Saçlarınıza yaptığınız örgüleri saç piirsingleri ile renklendirebilirsiniz.

Saçlarınızı at kuyruğu yaptıktan sonra örebilir ve sonra tepede tel toka ile topuz olarak tutturabilirsiniz. Saçlarınız salaş görünmesini istiyorsanız salaş bir şekilde tepede toplayabilirsiniz ardan saçınızı yan kısımlarından ve arkasından çıkardığınız saç tutamları ile modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine saçlarınız yandan kıvırarak bir gece önce yapar ertesi gün açtığınızda doğal dalgalar ile saçlarınız muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu