Güzellik

Newage Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Sizlere Newage Saç Ekim Merkezi’nin yorum ve fiyatlarını detaylı bir şekilde aktaracağız.

 

Newage Saç Ekim Merkezi Hakkında;

Newage Kliniği uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan Dr. İlker Apaydın’ın kurumudur. Bu kurumda saç ekim alanında uzman sağlık çalışanları bulunmaktadır. Dr. İlker Apaydın devlet ve özel hastanelerde çalışarak başarı elde etmiş olan bir plastik cerrahtır. Newage kurumu tanınırlığı sayesinde farklı ülkelerden insanlara da saç ekim hizmeti sağlamıştır. Kurumun 8.000’den fazla gerçekleştirdiği işlem sayesinde tanınırlığı her geçen gün artmaktadır. Ayrıca Dr. İlker Apaydın’ın Uluslar arası Saç Restorasyon Cerrahları Derneği’ne üye olması sayesinde kurumun popülerliği de artmıştır.

Bu saç ekim merkezinde FUE ve FUT işlemleri gerçekleştirilmektedir. Saç ekim merkezi olarak bilinse bile farklı medikal estetik alanlarda da hizmet vermekte olan bir kurumdur.

Newage Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Fiyat faktörü saç ekim merkezlerinde en önemli sorulardan biridir. Özellikle Newage Saç Ekim Merkezi saç fiyatı belirlemesi yaparken hastaya uygulanacak olan tekniğe göre karar vermektedir. Kurumun uyguladığı tekniklerden olan FUE, FUT hastanın saç yapısına ve bölgedeki saç yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle doktorla iletişime geçerek fiyat belirlemesi yapmanız tavsiye edilmektedir.

Newage Saç Ekim Merkezi fiyatları, 3.000 ile 17.000 TL arasında değişmektedir. Kurumla iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Newage Saç Ekim Merkezi Yorumları

Saç ekim merkezini seçen hastalar kliniğin sunduğu hizmetleri ve onlara sundukları ek hizmetleri öğrenmek ister. Bu nedenle saç merkezini tercih etmiş olan hastaların yorumlarını detaylı bir şekilde incelemeniz size saç ekim merkezi seçiminde yardımcı olacaktır. Sizde tercih edeceğiniz klinik hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Google üzerinden yorumlara göz atarak bunu sağlayabilirsiniz.

Newage Saç Ekim Merkezi Yorumları; Google üzerinde 5,0 puana sahip olan kurumun olumlu yorumları çok fazladır. Olumsuz yoruma rastlamak zor da olsa az sayıda bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu