Güzellik

Mono Tıp Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Mono Tıp Saç Ekim Merkezi’nin yorum ve fiyatlarını yazımızda inceleyebilirsiniz.

 

Mono Tıp Saç Ekim Merkezi Hakkında;

Mono Tıp Saç Ekim Merkezi 2017 yılında hizmete geçmiş bir kurumdur. Bu kurumun hizmet alanları genişliğe sahiptir. Birçok sağlık alanında hizmet veren kurumun 16 branşta çalıştığı bilinmektedir. Saç ekim merkezi olarak tam donanıma sahip olan bu kliniğin ameliyathaneleri en geniş alana sahiptir. Ayrıca donanımlı olması sayesinde hastalarına güven veren bir kurumdur. 7/24 hizmet veren kurumun destek hattı sizler için her zaman çalışmaktadır. Yenilikçi saç ekim işlemlerini takip eden kurum farklı yöntemleri deneyerek hastalarına doğal ve kalıcı saçlar sağlamayı amaçlamaktadır.

İzsiz, acısız operasyonlar gerçekleştirerek saç ekimi alanında öncü olmaya çalışmaktadır.

Mono Tıp Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Sizde Mono Tıp  Saç Ekim Merkezi’nde işlem görecekseniz ve bu merkezin fiyatlarını merak ediyorsanız araştırmalara başlarsınız. Bu saç ekim merkezi fiyat aralıklarını teknik uygulamalara göre belirlemektedir. Ayrıca hastanede gerçekleşen bir hizmet olduğundan özel operasyonlarla da karşılaşmanız mümkündür. Detaylı fiyat bilgisi için doktorunuzla görüşmelisiniz. Doktorunuz saç yapınızı inceledikten sonra size fiyat belirleyecektir. Sizde bütçenize uygun olan fiyat aralığını öğrenmek için randevunuzu oluşturarak doktorunuzla iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Mono Tip Saç Ekim Merkezi fiyatları, 7.000 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar doktor analizinden sonra değişir.

 

Mono Tıp Saç Ekim Merkezi Yorumları

Mono Tıp Saç Ekim Merkezi yorumları Google üzerinden incelenmeye uygundur. Birçok hasta bu kurumu tercih ederek yorumlarda ve puanlamaya yer vermiştir. Bu sayede sizde yorumları ve puanları inceleyerek kurumun genel başarısı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca kurumun hastalarına sağladığı ilgi ve hizmet konusunda bilgi edinmeniz sayesinde kendinize uygun olan saç ekim merkezini seçme sürecinizi de kısaltırsınız.

Mono Tip Saç Ekim Merkezi Yorumları;  Google’da puanı 3.9 bulunan kurumun saç ekiminde olumsuz yorumları fazlalıktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu