Güzellik

Maral Saç Ekim Merkezi Yorum Ve Fiyatları

Bu yazımızda sizlerle Maral Saç Ekim Merkezi yorum ve fiyatlarının detaylarını paylaşıyoruz.

Maral Saç Ekim Merkezi Hakkında;

Dr. Tuğrul Maral, Maral Saç Ekim Merkezinin kurucusu olarak bilinmektedir. Kurumun başarılı cerrahı European Organization of Hair Restoration Professionals’a bağlı FUE Europe Society üyesidir. Bu sayede uluslar arası tanınırlık elde eden doktor saç ekim merkezinde yurt dışından birçok hastaya hizmet sağlamaktadır. FUT tekniğini zamanla bırakarak FUE tekniğine yönelen doktor bu tekniği geliştirmeye odaklanmıştır. 2008 ile 2010 yılları arasında Manuel FUE yöntemiyle saç ekimlerinde devam etmiştir.

Mikromotor destekli FUE yöntemiyle saç ekimlerine devam eden kurum FUT tekniğini bırakmıştır.

Saç ekimi dışında farklı medikal alanlarda hizmet veren kurum sakal ve kaş ekimi de gerçekleştirmektedir. Ayrıca DHI tekniğinde de başarı elde etmiştir.

Maral Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Sizde Maral Saç Ekim Merkezi’ni tercih ettiyseniz kurumun size sunacağı fiyat konusunda merak içerisinde olabilirsiniz. Bu saç ekim merkezinin fiyat aralıkları greft sayısına ve teknik uygulamalarına göre değişmektedir. Detaylı fiyat bilgisi doktorunuzun randevusundan sonra ortaya çıkacaktır. Sizde bütçenize uygun olan fiyat aralığını öğrenmek için randevu oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle tüm incelemeleriniz yapılarak sizin için uygun olan fiyat ortaya çıkacaktır.

Maral Saç Ekim Merkezi fiyatları 3.000 ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar doktorunuzun yöntemine bağlı olarak değişebilir.

Maral Saç Ekim Merkezi Yorumları

Maral Saç Ekim Merkezi, verdiği hizmet ile birçok hastasının yorumu Google üzerinde bulunmaktadır. Saç ekim merkezini tercih edecek hastalar kurumun yorumlarına Google üzerinden erişebilir. Böylelikle saç ekim merkezinin sunduğu hizmet anlayışını, hijyeni, donanımı ve hastalara olan ilgisini incelemeniz mümkün olacaktır.

Maral Saç Ekim Merkezi Yorumları; Google üzerinde 3,8 puana sahip olan saç ekim merkezi genellikle olumsuz yorumlara sahiptir. Diğer saç ekim merkezlerine göre düşük puanda olan kurumun olumlu yorumuyla karşılaşmanız çok az olasılıktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu