Vücut Ağırlığı

Maden suyu zayıflatırmı, soda ayran ve limon ile göbek eritme kürü

Maden suyu zayıflatıyor mu, soda limon ayran ve yoğurt ile zayıflama kürü nasıl yapılır?

Göbek eritmek için zayıflama yöntemleri arasında doğal ve birkisel vücuda zarar vermeden kür hazırlamak isteyenler soda, ayran, limon veya içerisine yoğurt ilave ederek kendi doğal karışımlarını hazırlıyor. Hem masrafsız hem de kilo vermeye yarayan metabolizmanın hızlanmasını sağlıyor.

Maden suyu limon zayıflatırmı

Bu karışımın içerisine yoğurt veya ayran ekleyerek aslında içince kilo vermiyorsunuz veya göbeğiniz erimiyor. Karışımın amacı burada metabolizmayı hızlandırmak. Hızlı çalışan metabolizma ile yağları yakmak daha kolay. Karışım bilinç altına yerleşerek sizin kilo verme isteğinizi beyne gönderiyor ve doğal olarak yemek olayından veya gece atıştırmalarından kurtularak az yemeye başlıyorsunuz. Mideye yemek az gidikçe zaten hareketli olan metabolizma yakacak birşey bulamadığında bu sefer stoktaki yağları yakmaya başlıyor.

Maden suyu zayıflatırmı kullanıcı yorumları

Bu karışım birçok internet sitesinde yerini almış ve tercih edilenler arasında. Yorumları incelediğimizde “soda zayıflatırmı kadınlar kulübü” popüler durumda ve çoğu kullanıcı kürden memnun. Karışımın diğer özelliği ise ilave bir diyet listesi olmaması yani kısaca diyor ki; soda, limon ve ayran veya yoğurdu karıştır bağırsaklar çalıssın. Gerisi kullanıcıya kalıyor.

Soda ayran zararları

Bu karışımın bilinen bir zararı yok. Aksine faydası var. Midesinde rahatsılık olanlara tavsiye edilmiyor. Hamilelerin biraz dikkat etmesi lazım. Soda veya limon ile mideye zarar gelme ihtimalleri ile karışımın ishal ihtimaline karşı doktor görüşü almalarında fayda var.

Soda ayran nasıl yapılır

Aşağıda tarifini bulacağınız bu karışım sadece soda ayrandan oluşmuyor. Seçenekler arasında 3 model bulunuyor bunlar şu şekilde;

  • Soda, yoğurt, limon,
  • Soda, ayran, limon,
  • Soda ayran (yoğurt), pul biber, limon

Yukarıdaki 3 modelden size uygun olanını belirleyerek aynı tarif üzerinden yapıyorsunuz.

Göbek eriten yoğurt kürü

Hazırlanışı; 

Karışımların içerisine ayran koyacaksanız 1 bardağı tam doldurmadan üzerine limon ve soda döküyorsunuz ama köpürtmeden, eğer yoğurt kullanacaksanız bir kase içinde 2 veya 3 kaşık yoğurt koyuyorsunuz soda limon karıştıyorsunuz. Pul biber dileyen ilave yapabilir.

Maden suyu diyeti 15 gün boyunca kullanıldığında fayda gösteriyor ve masrafı olmayan bu karışım 3-5 kilo arasında zayıflatıyor. Geceleri yatmadan önce 1 saat önce alınan bu karışım ile ilk günden bağırsakların çalıştığını hissedebiliyorsunuz.

Faydalı bağlantılar

Global

Araştırmacı ve yazar. Sağlık gündemini takip ederek hastalıklar ve tedavi yöntemleri ve alternatif tıp alanında detaylı bilgi paylaşımı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu