Güzellik

Madecassol Merhem Krem Kullananlar Yorumları

Madecassol Merhem Krem Kullananlar Yorumları, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Madecassol Merhem Krem Kullananlar Yorumları ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Madecassol Merhem Krem Kullananlar Yorumları ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Madecassol Merhem Krem Kullananlar Yorumları

Madecassol Merhem Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Madecassol kremi; cilt üzerinde yaşanan sivilce izleri, çatlak, yara ve yanık gibi, kritik ve hastalık verici çok sayıda sorunun giderilmesini sağlayan, son derece tesirli bir üründür. Bilhassa, yapısında bulunan çeşitli özel bileşikler yardımıyla cilt hücrelerini yenileyen bu krem, birden fazla cilt rahatsızlığını tedavi eder.

Madecassol Kullananların Yorumları Nasıldır?

Bu kremi iki ay önce kullanmaya başladım. Haftada belirli bir gün (mesela çarşambadan çarşambaya olacak biçimde) her hafta bir defa aksatmadan sürüyordum, gece kremi maksadıyla kullanmaktaydım. Gerçekten fazla iyi geldi ve cildim, dışarıdan bakıldığında farkedilir derecede değişti. Kullanmaya şu an ara verdim çünkü bildiğim kadarıyla bu kremin sürekli olarak kullanılmaması lazım.

Madecassol krem; ciltteki sivilce lekelerinin, tahriş olmuş derideki kızarıklıkların, güneş yanıklarının ve yara izlerinin iyileşmesini sağlayan destekleyici bir üründür. Okuduğum bir yazıda, çatlaklara da iyi geldiği de ifade ediliyordu. Ben bu kremin, güneş sonrası yüzümde yaşanan lekeyi, iki hafta içinde, 1-2 ton açtığına tanık oldum. Sivilcelenme sorunuyla karşılaşmadım fakat zaten devamlı olarak her gün sürmedim. İçeriği aşırı yoğun bir krem olduğundan dolayı, yalnızca iki günde bir, gece uyumadan önce kullandım.

Madecassol kremi; sol yanağımdaki sivilcelenme problemi için, her gün düzenli olarak bir süre kullandım. Hem sivilcelerden hem de izlerinden eser bırakmayan bu muhteşem kremden fazla tatmin kaldım. Ara sıra, Depanthol ile karıştırıp nemlendirici olarak duş sonrası kullanıyorum, cildime gerçekten faydası oluyor. Cilt yüzeyindeki tahribatı gideren ve cildi yeniden yapılandıran bu merhem, yara, yanık ve benzeri bütün problemlerde kullanılabilir. Cilt zararını tedavi etmede bi hayli etkili olan bu ürün, aşırı peeling sebebiyle hassasiyet kazanmış ve incelmiş deriyi de onarır.

Bir arkadaşımın önerisi üzerine kullandığım bu krem, yüzümdeki sivilce lekelerine çok iyi geldi. Şimdiye kadar neden kullanmamış olduğuma çok hayıflanıyorum. Bu krem, yalnızca 1 hafta kullanıldığında, farkedilir boyuttaki somut tesirini hemen gösteriyor.

Geçen yıl, kötü bir olay yaşamıştım; bir kuaför çırağı ağda yaparken bıyık bölgemi boylu boyunca yakmıştı. Üstelik o gün yılbaşı sabahıydı. O zaman Madecassol krem imdadıma yetişti ve cildimdeki yanıkları kısa bir sürede geçiriverdi. Âdeta derimin komple yenilenmesine neden olan bu kremi hiç yanımdan ayırmayacağım.

Yüzümdeki ufak tüyleri ilk defa ağda ile aldım. Cilt hassasiyetim var ve beyaz tenliyim. Ağda sonrası, âdeta patlıcan gibi morardım. Madecassol kullanmayı deneyeyim dedim, sürdükten sonraki üç saat içinde kızarıklık tamamen kayboldu. Böylelikle Madecassol ile tanışmış oldum ve bu yüzden fazla mutluyum.

Madecassol kremi ilk kez, üç yıl önce, tatildeyken tanıdım. Âdeta şuursuzca bütün gün güneşlenerek, durumu iyice abartmıştım; öyle ki yüzümün hemen hemen yarısı soyulmuştu. Hemen soluğu bir eczanede almıştım, bana Madecassol krem vermişlerdi. Madecassol’u güneş kremiyle birlikte kullandım ve cildimin soyulmuş derisi iyileşti, o fâciadan hiç eser kalmadı. Madecassol, o gün bugündür, benim 1 numaralı tercihim. Buna benzer bir şey, geçtiğimiz yıl bir arkadaşımın da başına geldi. Kettle kullanırken, çıkan su buharıyla kolu yandı. Arkadaşım albinoya yakın beyaz tenli, hemen bu kremi koluna sürdük, 3 gün içinde derisi kabuk bağladı ve ardından düştü. Kendini toparladığında yanıktan eser yoktu.

Sivilceye bağlı olarak yüzümde bir araya gelen renk dengesizliği için kullanıyorum, akşam yatmadan önce sürüyorum, uyandığımda iyi derecede etkili olduğunu görüyorum. Dinlenmiş bir ciltle güne başlamak çok güzel, fakat haftada bir kez kullanmak yeterli diye düşünüyorum. Sivilce oluşumuna eğilimli bir cildim var fakat bu kremin sivilce yaptığına hiç şahit olmadım.

Ben, ciddi derecede cilt kuruluğu yaşıyorum, bir çok nemlendirici kullandım ama çözüm olmadı, cildim ürünü emiyor ve birkaç saat sonra tekrar aynı kuruluk oluşuyor. Bu kremi, haftada bir, bilhassa kış günlerinde cildimin dinlenmesi maksadıyla maske olarak kullanıyorum. Uyumadan önce uyguluyorum, ertesi gün kalktığımda o kuru ve donuk cildim gitmiş, yerine ışıl ışıl parlayan yeni bir cilt gelmiş oluyor. kış aylarında cildiniz nemlendiriciye doymuyorsa, bu krem size çok iyi gelebilir.

Bu kremi haftada 2 gün kullanıyorum, her gün sürmüyorum. Bütün yüz bölgeme uygulamıyorum zira karma bir cilt yapısına sahibim ve t bölgemde sivilce çıkmasına neden oluyor. Kış aylarında ise bu merhemden 1 çay kaşığı alarak içine e vitamini kırıyorum ve bu biçimde haftada bir defa yüzüm için kullanıyorum. Lakin bu kez yüzümün her yerine komple sürüyorum. Zira kış günlerinde cildim karma halden kuru hâle geçiyor. Cildime enteresan derecede faydası olan bu karışım, cildimdeki renk düzensizliğini de gideriyor. Uzman dermatolog hekimimden bu ilaçla alakalı edindiğim bilgiler şu biçimdedir: Madecassol, hametan gibi epitelizan niteliğine sahip bir üründür. Başka bir deyişle, hasar görmüş cilt bariyerinin onarımını sağlar. Cilt lekelerine bir tesiri yoktur. Lakin bir çizik, sıyrık veya sivilce yarası ve benzeri durumlarda, yaranın daha bi hayli hızlı iyileşmesine yardımcı olmaktadır ve iz kalma riskini en aza indirir. Çatlamış dudaklarda uygulanabilir fakat yüz bölgesinin tamamında bu kremi kullanmak yanlıştır. Cilt üzerinde hassasiyet, soyulma gibi problemler oluşturabilir ve güneşe maruz kalındığı takdirde lekelenmeye neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu