Ana sayfa » Arpacık » Libracoin Nasıl Alınır

Libracoin Nasıl Alınır

Libracoin nasıl alınır ?

 

Herkesin merakla beklediği facebookun çıkaracağını duyurduğu libracoinin ne zaman çıkağı henüz netleşmese de facebook bu konuda çok iddalı geliyor gibi görünüyor. Peki ama sistemin nasıl olacağı hepimiz için büyük merak konusu. Sizce facebook bunu nasıl çıkaracak talep olacakmı bütün düşüncelerinizi yazımızın altına yorum olarak yazabilirsiniz.

 

Facebookun yaptığı değerlendirmelere göre bu para internetin parası olarak adlandırılıyor.  Sistem olarak da facebook libracoinin çok kolay alınıp satılacağını idda ediyor. Peki bu nasıl olacak ?

 

Facebook libracoinin mesah ile watsaapp ile hatta messanger ile alınıp satılabilmesi için bir sistem yapmaya hazırlanıyor. Ve bütün bu yaptıklarının çok az maliyetli olacağından bahsediyor.
 

Yani Libracoin nasıl alınır sorusunun en büyük cevabı

** Whastsapp üzerinden alınabilecek

** Messanger üzerinden alınabilecek

** Mesaj yoluyla alınabilecek

** Kredi  kartı ile alınabilecek

şimdilik görünen bunlar ve libracoin bu konu da çok iddialı olacak.

 

Genel bir değerlendirme ve kıyaslama yapacak olursak; Libracoin diğer sanal paralar gibi yani Bitcoin gibi sürekli değişiklilik göstermeyecek bir yapıyla hazırlanıyor. Libracoin dolar gibi , euro gibi bir kur üzerinden yürütülmeyi hedeflenen bir sanal para birimi. İlk çıktığında alınmalı ve zamanla güzel yerlere geleceğine inanılıyor. Bitcoin gibi pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız Libracoin ilk çıktığın da en azından birer tanı alın ve unutun üzerinde 2 yıl geçtikten sonra değerine fazlasıyla değer katmış olacaktır. Bizim değerlendirmelerimiz bu yönde umarım herşey güzel olur.

] }
Henüz Yorum Yok