Diyet

Kuru Erik Ve Sandviç İle 5 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir?

Kuru Erik Ve Sandviç İle 5 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir?, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Kuru Erik Ve Sandviç İle 5 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir? ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Kuru Erik Ve Sandviç İle 5 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir? ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Kuru Erik Ve Sandviç İle 5 Günde 3 Kilo Nasıl Verilir?

Kurutulmuş meyve sevenlerdenseniz kuru erik ve sandviç diyeti ile 5 günde 3 kilo verebilirsiniz. Diyet yapan ve diyete ekranlara gelecek olanlara kuru meyvelerden uzak olmaları tavsiye edilir. Bunun nedeni kuru meyvelerin tazelerden fazla daha fazla şeker içermeleridir. Oysa kuru erik, diyette tüketilebilecek nadir kuru meyvelerden biridir. Diyet yapanların kuru erik yediklerinde daha uzun süre tok kaldıkları ve daha kolay kilo kaybettikleri gözlenmiştir. Lif deposu olan kuru erik, açlık hissini bastırır.

Kuru erik, kemikleri güçlendirmek ve kanın pıhtılaşması için mühim olan K vitamini barındırır. Kurutulmuş kuru erik glikoz emilimini yavaşlatır ve kan şekeri düzeyini sabit miktarda korur. Mide sorunu bulunanların dikkatli davranması, az miktarlarla başlaması yahut doktor kontrolünde olması önerilebilir. Kurutulmuş erik diyeti bi hayli hızlı diyetlerden olup, düğün, mezuniyet, kutlama toplantı vb. durumlar için en fazla 5 gün yapılabilir ve en az 2,5 -3 kg. verilebilir. Bu diyette orta derecede fiziksel aktivite tavsiye edilir.

Bu diyeti yahut herhangi bir diyeti asla doktorunuza danışmadan uygulamayın. Kuru erik ve sandviç diyetinde 5 gün boyunca aşağıdaki besinler yenmelidir.

Kahvaltı:

2 adet kuru erik

Ara:

2 adet kuru erik

Öğle yemeği:

Bir haşlanmış yumurta ve 1 adet sosisli sandviç

Ara:

Bir haşlanmış yumurta ve 1adet sosisli sandviç

Akşam yemeği:

Bir kase az yağlı yoğurt 

10 Günde 10 Kilo – Acil Zayıflatan Diyet Listesi Tıklayınız

Haşlanmış Patates Diyeti İle 3 Günde 5 Kilo Şok Diyet Listesi Tıklayınız

2 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet İle Şok Zayıflama Tıklayınız

Salatalık Diyeti İle 3 Günde 3 Kilo Verdiren Şok Diyet Listesi Tıklayınız

Yoğurt Diyeti İle 7 Günde 7 Kilo Verdiren Şok Diyet Listesi Tıklayınız

15 Günde 15 Kilo Verdiren Süper Diyet Listesi Tıklayınız

Şeftali Diyeti İle 4 Günde 3 Kilo Diyet Listesi Tıklayınız

1 Günde 1 Kilo Nasıl Verilir? Günde 1 Kilo Zayıflatan Diyet Programı Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu