Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenleri / Concession Holders
Mehmet Emre ARICI – (emre@hastaliktedavisi.net)
Ahmet Zahit KORKMAZ – (zahit@hastaliktedavisi.net)

Haber Müdürü/ News Director
Muhammed Mustafa YAYA- (mustafa@hastaliktedavisi.net)

Haber Editörleri/ News Editors
Ahmet AYDIN- (ahmet@hastaliktedavisi.net)
İkbal ÜSTÜN- (ikbal@hastaliktedavisi.net)
Zeynep CANDAN- (zeynep@hastaliktedavisi.net)

Hukuk Danışmanları/Legal Advisors
Av. Mehmet Anıl DEMİROZ- (a.demiroz@hastaliktedavisi.net)

Halkla İlişkiler/Public Relations
Azra IŞIK- (a.isik@hastaliktedavisi.net)

Reklam Müdürü/Adverrising Manager
Ali DEMİR- (ali.demir@hastaliktedavisi.net)

Mali Müşavir/Financial Advisor
Saim SÜRÜCÜGİL- (saim.s@hastaliktedavisi.net)

Reklam/ Ads
Zahem İnternet Teknolojileri

Yazılım /Software
Wordpress

Yer Sağlayıcı /Location Provider
İnternet Bilişim Hizmetleri

Adres/Adress

Şeker Mah. Kuseri Sk. No:89/A 42080 Selçuklu/Konya

Her türlü sorularınız için lütfen bu adresi kullanınız: info@hastaliktedavisi.net

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
hastaliktedavisi.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
hastaliktedavisi.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.