Güzellik

Küllü Sarı Saç Rengi Nasıl Kullanılır?

Son zamanların en moda saç renklerinden biri olan küllü sarı saç rengi, trend olduğu kadar, doğal görünen de bir renk. Bu kadar tercih edilmesinde rol oynayan faktörlerden biri de doğal bir görünüm yaratması. Peki, dünyaca ünlü yıldızların da şu sıralar favori saç renkleri arasında yer alan küllü sarı saç rengi nasıl kullanılır? Bu saç rengi hani tene yakışır? İşte en iyi uygulanmış modeller ve bu saç renginin nasıl kullanılacağına dair ipuçları ve öneriler…

Küllü Sarı Saç Rengi Nasıl Kullanılır?

Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan Gigi Hadid’in de şu sıralar favorisi bu tonlar. Katıldığı bir davette ıslatarak kullandığı saçları dikkat çekici olduğu kadar doğal da görünüyor. “Küllü sarı saç rengi en çok hangi tene yakışır?” diyorsanız, güzel modelde de görüldüğü üzere, buğday tenli kadınlar için iyi bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Bronz tende de harika görünüyor.

Küllü Sarı Saç Rengi Nasıl Kullanılır?


Siz de kumral bir bayansanız, hele bir de renkli gözleriniz varsa, bu saç rengi sizin için en doğru seçim olabilir. Güzel modelin de seçimi olan küllü sarı saç rengi, her boyda ve modelde saça uygun bir seçim.

Küllü Sarı Saç Rengi Nasıl Kullanılır?

Küllü sarı saç renginin buğday tenli ve bronz tenli kadınlara çok yakıştığını söylemiştik. Ama kim demiş beyaz tenliler bu saç rengini kullanamaz diye? Güzel oyuncu ve model Kate Upton, beyaz tenine rağmen kırmızı bir ruj ile tamamladığı bu saç rengi ile doğal ama bir o kadar da seksi görünüyor.

Küllü Sarı Saç Rengi Nasıl Kullanılır?

Özellikle gençlerin severek dinlediği ünlü şarkıcı Taylor Swift, katıldığı her davet ve ortamda dikkat çekmeyi başarıyor. Sarı saçları ile güzelliğine güzellik katan güzel şarkıcının da şu sıralar tercihi küllü sarı saç renginden yana. Bu tonlar, onu hem naturel hem de dikkat çekici gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu