Doğal Tedaviler

Küçük memeleri büyüten kür (bitkisel karışım), 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 yaş göğüs büyütmeŞerbetçi otu ile İbrahim Saraçoğlu Göğüs büyütme karışımı

Ameliyat, estetik, slikon gibi cerrahi işlemlerden korkan hanımlar için denemesi gereken “göğüs büyütme” bitkisel karışımı İbrahim Adnan Saraçoğlu tarifidir. Aşağıda tarifini sunduğumuz kürün herhangi bir garantisini sunmuyoruz. Kullananlar göğüslerinde büyüme veya gelişme göremeyebilir.

Doğru hazırlanan yöntemlerle göğüslerde istenilen seviye kadar büyüme gözlenemesede yapılan karışımların göğüslerde hareketlenme, kan akışında hızlanma gibi çeşitli uyarıcı etkileri ile gelişim görülebilir. Doğru şekilde kullanarak istediğiniz sonucu tam olarak alamasanızde gözle görülebilecek seviyede büyüme yaşanabilir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu göğüs büyütme tarifi

Göğüslerde ilerleme sağlanabilmesi için 30 gün boyunca Şerbetçi otu kullanılması gerekiyor.  Ot aynı zamanda mayalanmada da kullanılmaktadır.

Bitkisel kürü şöyle hazırlayacaksınız;

6 gram kadar Şerbetçi otu alınarak 30 gün boyunca 1 bardak suyun içinde kaynatılarak ılıklaşmasını bekleyeceksiniz. Şerbetçi otu suyunu göğüslerinize sürerek masaj yapmayacasınız ılıdıktan sonra günlük içeceksiniz.

Sonraki ay geldiğinde ise hayıt tohumu kullanılması gerekiyor. Şerbetçi otundaki uygulamanın aynısı 30 gün boyunca aynı şekilde uygulanacaktır.

Göğüs büyümesine yardımcı takviyeler;

Yukarıdaki uygulamayı yaparken ayrıca yardımcı takviyeler alarak büyümeye yardımcı olabilirsiniz. Günlük yarım avokado ile kurumuş üzüm (beyaz) ve ceviz içi yemek çok önemlidir. Yine bu takviyeye ek olarak günlük sütlü çikolata yenilmelidir. Aşırıya kaçmadan 30 gram kadar.

Not: 13 yaş, 14 yaş, 15 yaş için kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaş, 17 yaş, 18 yaş, 19 yaş, 20 yaş, 25 yaş, 30 yaş, 35 yaşına kadar kullanılabilir. 35 yaş üzerindekiler için etkili değildir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir