Faydalı Bilgiler

Konya Reklam Ajansı

Konya Reklam Ajansı

Konya Ajans

Konya Sosyal Medya Ajansı

İnstagram Ajansı

Facebook Ajansı

Google Ajansı

Sektörde yılların deneyimine sahip olan Osman Yavuz, ihtiyaçlara cevap vermek için reklam ajansı kurma hedefine tam olarak 2004 yılında başladı. Konya reklam ajans sektörünün ilklerinden olan Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri 2005 yılında faal olarak hizmete başlamıştır. Sektöre layık olduğu hizmeti verebilmek ve en iyini sunmak için kurulması 1 yılı almıştır.

Markaların markalaşma serüveninde onlara yol gösteren ve Konya reklam ajansı sektörünün çoğunluğuna ters bir şekilde, önceliği müşteri yerine kadroya vererek daima başarılı işlere imza atmak için alanında en iyileri görmek için hep çaba gösterdi. Konya ajans sektöründe en bilinen isimlerinden birisi olan Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri bu çalışma stiliyle başarılı çalışmalara imza attı. Profesyonel kadro ile yapılan ortak çalışmalar sonucu başarılı işlere imza atıldı, başarılı işler daha büyük müşteriler getirdi ve Medyavuz büyümekten hiç vazgeçmedi.

İlk Konya Ajansı olan Medyavuz Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri’ni bu kadar farklı kılan şey kendine has tarzıydı. Sektörde kabul gören görüşlerin aksine, karmaşık departman isimleri yerine sadelik, karmaşık ve yoğun bir atmosfer yerine üretkenliği ve yaratıcılığı tetikleyen sakin bir atmosfer tercih edildi.  Medyavuz bu yönüyle hep takdir topladı.

Başarılı çalışmalar sonucu artan müşteri memnuniyeti ajansı bir tam hizmet ajansı olmaya itiyordu. Medyavuz ortamı ve hedef kitleyi çok iyi analiz ederek 2007 yılında buna olumlu yaklaşarak bugünkü adına kavuştu, Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri.

Medyavuz

Medyavuz’un ana fikri olan “yapılan iş ne olursa olsun mükemmel olmalı” ana fikrinin çekirdeği daha o günlerde ortaya çıkmaya başlamıştı. Ajans her türden müşteri problemlerine kesin çözüm önerileri sunarak müşterinin markalaşma sürecine uzmanca destek sunuyordu. Medyavuz müşteri için bir marka doktoru gibiydi, bütün ekibin ortaklaşa çalışarak her işin üstesinden geldiği bir pazarlama iletişimi doktoruydu.

Konya Reklam Ajansı

Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri 30 yılı aşan deneyimiyle, kurumsal kimlik tasarımından, stratejiye, medya planlama sürecinden, sosyal medya yönetimine, profesyonel kampanyadan, her türden indoor ve outdoor uygulamaya ve fuar organizasyonuna kadar ter türden hizmeti sunabilecek olan tam bir marka dostudur. Medyavuz’da herkese bi fikir vardır.

Konya Reklam Ajansı
Konya Reklam Ajansı, Konya Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu