Faydalı BilgilerModa

Koleston Saç Boyası Renk Kataloğu, Renkleri, Fiyatları *2020** Güncel

Koleston saç boyası renk kataloğu her sene olduğu gibi bu yılda en çok aranan ürünler arasında gelmekte. Koleston saç boyası renkleri bu yılda cıvıl cıvıl olduğunu bilmenizi istiyorum.  Mavi siyah saç boyası koleston markası olarak en çok tercih edilen ürün oldu. Bu üründen sonra ise kızıl kestane saç rengi koleston markası 2.’liği göğüslemiştir. Gelin hep birlikte kataloğu inceleyelim.

Koleston Saç Boyası Renk Kataloğu

Kadınların çoğu saç boyama işlemini evde gerçekleştirmektedir. Boya kutularının üzerinde saç renkleri aldatıcı olabiliyor. Bayanlar evde boyama yaparken saçlarının o katalogdaki renklerin aynısını olmasını isterler. Aynı rengi yakalamak için saç renginizi iyi tanımalısınız.

Koleston boya kataloĞunda yer alan saç renkleri size birçok renk seçeneği sunar. Koleston saç renginin kalıcılığının 8 hafta boyunca devam edeceğini vaat ediyor. Koleston saç boyasını kullananların kimleri anında yanı sonucu almadığını söylerken kimileri ise sonuçtan çok memnunlar. Koleston krem saç boyası mükemmel beyaz kapamam özelliği ile saçınıza parlaklık sağlar ve su koruma faktörü ile boyanın saçınızda daha uzun süre kalmasını sağlar. 15 gün sonra renk aktifleştiriciyi kullanırsanız hem renginiz aktifleşir hem de kalıcılığının süresi uzar. Koleston saç renk katalogu size 49 tane renk skalası sunmaktadır. Siyah, kahverengi, kızıl ve sarı tonlarının seçenekleri ile zengin bir içerik sunar.

Koleston Saç Boyası Renk Kataloğu, Renkleri, Fiyatları *2020** Güncel

Koleston Saç Renkleri

Siyah, koyu kumral, kestane, kahve, koyu kahve, patlıcan moru, koyu ateşli kızıl, kızıl viyole, sıcak kızıl, kızıl kadife, açık kahve, açık küllü kahve, açık altın kahve, kışkırtıcı kahve, kızıl büyü, kızıl cazibe, şarap kızılı, çekici bahar, koyu kumral, büyüleyici kahve, altın kahve, altın kahve, bakır kahve, aşk alevi, göz alıcı maun, elegant kahve, moka kahve, ışıltılı kahve, kor ateşi kızılı, kumral, küllü kumral, moka kahvesi, vahşi kızıl, gizemli kahve, çok açık sarı, açık küllü sarı, ekstra küllü sarı, küllü inci sarısı renk seçenekleriyle sizi memnun edecektir.

Koleston Saç Boyası Fiyatları

Koleston saç boyası fiyatları an itibariyle 25 TL’dir (2020 Güncel Fiyat)

Koleston Saç Açıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu