Faydalı Bilgiler

Koçların gelini Nevbahar Demirağ kimdir ne iş yapar boyu kilosu nedir?

Koçların gelini Nevbahar Demirağ kimdir ne iş yapar boyu kilosu nedir?, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Koçların gelini Nevbahar Demirağ kimdir ne iş yapar boyu kilosu nedir? ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Koçların gelini Nevbahar Demirağ kimdir ne iş yapar boyu kilosu nedir? ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Koçların gelini Nevbahar Demirağ kimdir ne iş yapar boyu kilosu nedir?

Nevbahar Demirağ iş adamı Ali Koç’un eşidir. Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 senesinde Türkiye Güzellik Kraliçesi olan Afet Tuğbay, babası ise AND Film’in patronu Turgut Demirağ’dır.

Nevbahar Demirağ; 10 Mart 1972’de İstanbul’da doğmuştur. İlkokuldan üniversiteye kadarki eğitimini Amerika’da tamamlamıştır. Birçok değişik sanat dalıyla ilgilenen Demirağ, resime karşı yoğun ilgisinden dolayı resim sergilerine çok sık katılım sağlıyor.

Nevbahar Demirağ Koç Ne İş Yapıyor?

Nevbahar Demirağ Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve Koç Holding Başkanvekili Ali Koç ile 2005 senesinde evlenmiştir. İki çocuğu olan Nevbahar Demirağ Koç, 2021 senesinde kozmetik işine girmiştir. Bu işinde iş ortağı ise yakın arkadaşı Esra Tümen Dinçkök’tür. Kurduğu markanın ismini halen paylaşmayan ortakların yakın bir zamanda ses getirecek bir lansman ile markaları tanıtacağı tahmin ediliyor.  Yine bu markanın reklam fotoğraf çekimlerinin dünyaca ünlü isimlerden bunun bunun yanında Nevbahar hanımın yakın arkadaşı Mert Alaş yaptı.

Nevbahar Demirağ’ın (Nevbahar Koç) Boyu Ve Kilosu Nedir?

Nevbahar Koç’un kilo ve boyu hakıkında kesin bir bilgi yoktur fakat 1.65 boyunda 60 kilo civarlarında olduğu kanısına varılmaktadır.

Nevbahar Demirağ’ın (Nevbahar Koç) Çocukları Kimdir?

Nevbahar Koç ile Ali Koç’un Sadberk Leyla Koç adında bir kızı ve Kerim Rahmi Koç adında bir oğlu var.

Nevbahar Demirağ’ın (Nevbahar Koç) Eğitimi Nasıldır?

Nevbahar Koç ilkokulu ve ortaokulu ABD’de bitirdiktan sonra 1996 senesinde Los Angeles Loyola Marymount Üniversitesi Güzel Sanatlar lisans programından mezun oldu. Nevbahar Demirağ eşi Ali Koç ile o ABD Houston Teksas’taki Rice Üniversitesi’nde Ekonomi ve İş İdaresi eğitimi alırken tanışmıştır.

Nevbahar Demirağ Ali Koç İle Ne Zaman Evlendi?

Nevbahar Demirağ iş adamı Rahmi Koç’un oğlu Ali Koç ile 21 Ekim 2005’de evlenmiştir. Çiftin nikah merasimleri Mustafa Vehbi Koç’un evinde, Hikmet Tekçe ile Ömer Karacan’ın şahitliğinde aile içinde gerçekleşmiştir.

Nevbahar Demirağ Koç İle İlgili Genel Bilgiler

Sanatın her dalı ile iç içe olan Nevbahar Koç’un özel ilgisini resim oluşturuyor. Her resim sergisinde adını gördüğümüz Koç, KÜSAV’ın (Kültür Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı) başkanı olan kayınvalidesi Çiğdem Simavi’nin açtığı her sergiye mutlaka gidiyor.

Ek olarak Nevbahar Demirağ Koç spora da ayrı ilgi duyuyor. Koç;tenis oynuyor, yüzüyor ve uzun yürüyüşler yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu