GüzellikKadın

Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

Saçlarımız güzelliğimizi tamamlayan en önemli parçamızdır. Güzel ve havalı saçlara sahip olmak özellikle de doğru saç modeliyle mümkündür. Herkes uzun saçlara sahip olmak zorunda değildir kısa saç modelleriyle de harikalar yaratılabilir. Genellikle uzun saçlara daha çok model yapılabilir dendiği için kısa saçlar kullanışsız olarak görülebilir ama bu algı kesinlikle kırılmalıdır. Kısa saçlarla da büyüleyici olunabilir.

Kısa saç modeli kullanacaksak öncelikle yüzümüze uygun model i seçmek önemlidir. Aksi takdirde kötü bir görünüm elde edebiliriz. Yuvarlak bir yüze sahipsek küt ve katlı kesimler kesinlikle yakışacaktır. Ayrıca kısa saçlarda yuvarlak yüzlü bayanlara çılgın erkek tarzı kesimler de oldukça yakışmaktadır. Üçgen bir yüze sahipsek en çok yakışan saç modeli önü uzun arkası kısa olan kısa saç modelidir. Oval yüzlü bir bayan isek kesinlikle çok şanslıyız demektir kısa saç hizmetler.site modellerinin çoğu yakışmaktadır. Omuzlarda kesilen düz kısa saç modeli ya da erkek kesim gibi modeller oldukça yakışmaktadır. Kare yüzlü bayanlara ise bol katlı bir saç oldukça yakışacaktır. Kısa saçları kullanması çoğu zaman sıkıntı yaratacaktır çünkü saçlar kabardığında toplaması sıkıntı olabilmektedir.

Bu noktada kısa saçlarda verilecek dolgun ve hafif dalgalar narin ve güzel bir görünüm katacaktır. Ayrıca kısa saçları toplamakta sıkıntı yaşıyorsak yapılacak şeylerden biri küçük örgüler yaparak saçı toplamak diğeri ise jöle ya da sprey yardımıyla saçlara dolgun görünüm katmaktır. Çok fazla kabarık saçlara sahipsek ve kısa saç modeli yaptıracaksak omuzlarda düz bir modeli daha çok tercih etmeliyiz Kısa saçlarla da geceye damgamızı vurmak aslında çok kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu