Faydalı Bilgiler

Kirpikleri çok daha uzun ve kıvrık gösteren en iyi 8 kirpik kıvırıcı markası

Kirpikleri çok daha uzun ve kıvrık gösteren en iyi 8 kirpik kıvırıcı markası, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Kirpikleri çok daha uzun ve kıvrık gösteren en iyi 8 kirpik kıvırıcı markası ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Kirpikleri çok daha uzun ve kıvrık gösteren en iyi 8 kirpik kıvırıcı markası ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Kirpikleri çok daha uzun ve kıvrık gösteren en iyi 8 kirpik kıvırıcı markası

Güzel bir göz makyajında kıvrık kirpikler ön plandadır. Göz makyajının daha çekici ve göz alıcı bir görünümde olması için kirpiklerin dolgun ve kıvrık görünmesi çok mühimdir. Makyaj öncesi kıvrık kirpikleri elde etmek için, kirpikleri zahmetsizce kıvıran bir kirpik kıvırıcı büyük rol oynamaktadır.

Yazımızın devamında en fazla tercih edilen ve herkesin bütçesine uyacak biçimde en iyi kirpik kıvırıcı cihazlarıni bir araya getirdik.

En Çok Beğenilen 8 Kirpik Kıvırıcı Markası

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı

Kirpiklerinizi nazik bir biçimde kıvırır ve dolgun görünmesine yardımcı olmaktadır. Golden rose kirpik kıvırıcısı, yumuşak slikonu aracılığıyla kirpiklerinizi kırmaz ve çekmez. Daha fazla kıvrık kirpiklere sahip olmak için birkaç kere tekrar edebilirsiniz. Paketin içinde bir adet yedek silikon ped bulunur. Piyasadaki fiyatı 38,45 TL’dir.

Solingen Yaylı Siyah Kirpik Kıvırıcı

Kirpikleriniz yeterince kıvrık değil ise, solingen yaylı kıvırıcı aleti ile kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kıvrık kirpikler, düz görünümlü kirpiklere göre daha çekici bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Piyasadaki fiyatı 15,99 TL’dir.

Oriflame Kirpik Kıvırıcı Kirpik Kıvırıcı

Kirpiklere belirgin bir kıvrım verir. Kirpik kıvırıcısında ki lastik başlığı değiştirebilir detaya sahiptir. Piyasadaki fiyatı 42,00 TL’dir.

Romei Solingen Kiprik Kıvırıcı

Romei Solingen kirpik kıvırıcısıyla kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra maskara bile ihtiyaç duymazsınız. Kirpikleri koparmaz ve sıra sıra ayırarak ipeksi bir görünüm kazandırır. Piyasadaki fiyatı 17,91 TL’dir.

Tunga Kirpik Kıvırıcı Maskara Kirpik Kıvırma Makası

Kirpiklerinizin daha kıvrık görünmesini sağladığı gibi hacim ve dolgunluk kazandırır. Kirpiklerinizi daha belirgin bir hale getirir ve maskaranızın kıvrık kirpiklerde daha göz alıcı görünmesine yardımcı olmaktadır. Piyasadaki fiyatı 12,00 TL’dir.

inFace Kirpik Kıvırıcı Şekillendirici Maşa

Kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra uzun süre bu biçimde kalmasını sağlar. Kirpik kıvırıcısını kullandıktan sonra maskara uygularsanız, kıvrılma daha uzun süre kalıcı olacaktır. Kirpiklerinizi 1 dakika içinde kıvırır. 3 kademeli sıcaklık kontrolü mevcuttur. Düşük, orta ve yüksek modda sırasıyla 60, 85 ve 95 derece ısıya sahiptir ve bi hayli hızlı bir biçimde ısınır. Özel tasarımlı ucu ile kirpiklerinizi yakmaz ve zarar vermez.

Seviye L (düşük) ince ve hassas kirpikler için tavsiye edilir, düzey M (orta) normal kirpikler için uygundur, düzey H (yüksek) ise kalın yahut yalancı kirpikler için idealdir. Yanma önleyici fırça ve seramik ısıtma çubuğu aracılığıyla ısıyı dengeli bir biçimde dağıtır. Isıtma çubuğu kirpiklerin göz ve göz kapağına temas etmeden kıvrılmasını sağlar.Piyasadaki fiyatı 208,75 TL’dir.

Promani Rosegold Kirpik Kıvırıcı

Promani rosegold kirpik kıvırıcısı, kirpikler için özel olarak dizayn edilmiştır. Özel makanizması aracılığıyla kirpikleri sıra sıra ayırır ve kıvrık görünmesini sağlar. Piyasadaki fiyatı 21,80 TL’dir.

Promani Kusursuz Kirpik Kıvırıcı

Promani markasının kirpik kıvırıcı aleti, kirpikleri tek te kayırır ve kirpikleri nizami bir biçimde kıvırır. Kirpiklerde ipeksi bir görünüm kazandırır. Silikon lastiği deforme olmaz. Piyasadaki fiyatı 18,20 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu