Sağlık

Kereviz Sapı ile zayıflama | İşte yeni formül | Güncel

Fazla kilolardan kurtulmak isteyen fakat başarılı olamayanlar değişiki yöntemler deniyor. Şu sıralar ise yeni zayıflama formulu olarak Kereviz Sapı ile zayıflama yaptığı iddia ediliyor. Peki gerçeklik payı ne işte Kereviz, Kereviz sapı ve mucizeleri;

Kereviz yiyerek zayıflanır mı ?

Bildiğiniz üzere kerevizin kendisi tam bir anti oksidan dır. Yoğun bir şekilde içinmde K ve A vitaminleri bulunur. K ve A vitaminleri yağpda eriyen vitaminler olması hasebiyle zayıflamada etkin bir yol oynar. A, D, E K vitaminleri yağ da çözünürler bvu bakımdan bu vitaminler yağ dokusunun hızlı bir şekilde yıkımına sebebp ollur Abartmamak kaydıyla öğünlerinize kereviz ekleyerek hem sağlıklı bir şeklide zayıflayabilir hemde antioksidan etkisiyle vucudunuzdaki zararlı artıkları uzaklaştırabilirsiniz.

Fazla Kilolardan Kurtulmak İçin Kereviz Sapı !

Son günlerde özelikle internette kereviz sapı ile ilgili yoğun paylaşımlar yapılıyor. Fazla kilolardan kurtulmak için kereviz sapı öneriliyor. peki kereviz sapı gerçekten zayıflmak için iyi bir seçenek mi? Öncelikle sağlık için mükemmel olduğunu soyleyuebiliriz. kereviz gibi kereviz sapı da içieriğinde A ve K ile beraber C vitamini de içerir. C vitamini vucutta kullanıldıktan sonra hızlı bir şekilde atılır  dolayısı ile A ve K vitaminlerinin Yağda çözünmesi ile birlikte çözleti C ivitaminin de yardımıyla vucuttan atılabilir.

Kerevizin Sapı ne işe yarar ?

içerdiği A, C, ve K vitaminlerinin yanında, folik asit, folat ve faydalı mineral içermesi sebebiyle Kerevizin sapı da gerçekten faydalıdır. Bu sapın uygun şekilde suyunun çıkarılarak tüketilmesi sağlık açısından yardımcı eleman olarka görülebilir.

Kerevizin Sapı İle Nasıl Kilo Verilir ?

Kereviz sapı ile zayıflama yöntemini denemek isteyenler için Nasıl yapılacağını anlatalımi kerevisin sapı iyice yıkandıktan sonra suyunun sıkılması gerek. bunun için kereviz sabını bir tülbent içine yayıp iki küçük oklava yardımıyla burkulup suyu çıkarılabilir. ayrıca kaynatıp soğutarak içilebilir.

Kereviz çorbası ile fazla yağlardan kurtulunur mu?

Kereviz çorbası yaparak düşük kalorili bir öğün yapabilir içindeki yoğun lif ile hem tok hissedip hemde zahmetsizce kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. yalnız burada önemli bir kriter var, zayıflama ve diyet için mutlaka spor yapamıyorsanız bile hafif templou yürüyüş yaparak daha hızlı zayıflayabilirsiniz.

Kereviz sapı il nasıl kilo verilir ?

Kereviz sapının içindeki A, D  vitaminleri vucudunuzun kullanabilmesi için çözünmelerei gerekir. Bu vitaminlerde yağ dokunuzda çöüznür. dolayısı ile oradaki yağlarınız da depo olmaktan çıkıp kullanılmaya başlari ve C vitaminin de yardımıyda vucuttaki ödemle beraber hızlıca atılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu