Video Galeri

Kara Sevda Dizisi 46. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Kara Sevda’nın 45. Bölümü ekranlara geldi. Kara Sevda dizisinin son bölümünde Kemal bir sırrı daha öğrenir. Kemal artık Nihan’ın neden Emir’in yanında kaldığını öğrenir. Kemal Nihan ile olan hikayesine mutlu bir son yazmak isterken Nihan ise doğru zaman gelmeden atacağı her adımın Deniz’i tehlikeye sokacağını biliyordur.

Kemal Asu ile ayrılmıştır. Asu ise Kemal’in bu kararından vazgeçirmek için tüm yolları dener. Asu bu konuda Emir’den destek almaktadır. Ama Emir’in başka planları vardır. Kemal’in Ozan cinayetini çözmeye çalışması Emir’i çok rahatsız etmiştir. Kemal’in bu işten vazgeçmesi için plan yapar. Kemal’in cinayetten hüküm giymesi için çalışır. Kemal Ozan cinayeti için Ayhan ile işbirliği yapar ve Emir ile ilgili bir ipucu bulur. Ayhan bu arada Galip Kozcuoğlu tarafından gafil avlanır.

Nihan her ne kadar Kemal’den uzak durmak istese de bunu başaramıyordur. Kemal ise Emir’in kurduğu tuzağa doğru ilerler. Fakat Kemal’e kurulan tuzağa Nihan düşmek üzeredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu