Kadın

İşte Benim Stilim Yeni Sezon

4 sezondur ekranlarda büyük bir beğeni ile izlenen İşte Benim Stilim programının yeni sezon tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Jüri üyeleri ve yarışmacıların yer aldığı fragman, izleyicide şimdiden merak uyandırdı. Geçtiğimiz haftalarda Kerimcan Durmaz’ın da adı geçen ünlü yarışma programının tanıtımında şimdilik Kerimcan Durmaz görünmüyor. Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Nur Yerlitaş’ın jüri koltuğunda oturacağı, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstleneceği İşte Benim Stilim yeni sezon programı, yakında yeniden TV8 ekranlarında olacak.

Yeni sezon tanıtımında jüri üyelerinin yanı sıra, bazı yarışmacılar da görünüyor. Bir boks maçı formatının yer aldığı tanıtım videosu, büyük beğeni topladı. 21 Kasım 2016 Pazartesi günü hafta içi her gün izleyici ile buluşacak olan İşte Benim Stilim’in yeni sezon çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak. Yeni sezon programının bombası olarak gösterilen Kerimcan Durmaz’ın programda nasıl yer alacağı, hangi görevi üstleneceği şimdilik bilinmiyor. Onu belki sahne arkasında ya da Öykü Serter’in yanında sunucu olarak görebiliriz. Ama bu sezon reytinglerin bekleneni karşılayacağı kesin gibi görünüyor.

İşte Benim Stilim Jüri Üyeleri 

Kemal Doğulu: Geçtiğimiz sezon programdan bir süreliğine ayrılan ve yerine Hakan Akkaya’nın oturduğu Kemal Doğulu, yeni sezon programı ile geri dönüyor. Eski koltuğuna geri dönen Doğulu, bu sezon da yarışmacılara soğuk terler döktürecek.

İvana Sert: 6-7 yıldır yayımlanan moda programlarının vazgeçilmez ismi Ivana Sert de İşte Benim Stilim yeni sezon programında Nur Yerlitaş ile Kemal Doğulu’nun arasında oturacak. Kırık Türkçesi ile yine eğlenceli yorumlar yapacağı kesin.

Nur Yerlitaş: Geçtiğimiz aylarda yakın arkadaşı Oya Aydoğan’ı kaybeden ve üzerine geçtiğimiz haftalarda meme kanseri teşhisi konan Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim yeni sezon ile ekranlara geri dönüyor. 6 aylık aranın ardından yeniden jüri koltuğuna oturmaya hazırlanan ünlü modacı, programın vazgeçilmez isimlerinden.

Uğurkan Erez: Ünlü kareograf Uğurkan Erez, yeni sezonda yine İşte Benim Stilim ile izleyiciyle buluşacak. Bu kez jüri koltuğunda mı oturacağı yoksa sahne arkasında mı kalacağı şimdilik belli değil, ama o da tanıtımda görünen isimlerden. Bu sezon İşte Benim Stilim seyirciden büyük ilgi göreceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu