Faydalı BilgilerKadın

İlişkimiz İçin Ne Yapmalıyım

İlişki Kimin Elinde Olmalı

 

Merhaba sizleyiz okurları bugün size ilişki kimin elinde olmalı başlığımızla anlatmaya çalışacağız.

 

İlişkiler elbette kadının elinde olmalı. Bunun başlıca nedeni erkekler standart bir yaşama girdiği zaman sürpriz yapmayı unuturlar hatta ilişki için gerekli olan her şeyi unuturlar, ilişki için heyecan gerekli ve bunun için de ilişki her zaman kadınların elinde olmalı. Kadınlar sürekli ilişkinin kendi elinde olduğunu göstermeli, erkeğe hissettirmelidir. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?

 

İlişkinin Sizin Elinizde Olduğunu Nasıl Gösterebilirsiniz

 

Bunu yapabilmek hiç kolay değildir. Bunu yapan kadın sayısı günümüzde çok azdır. Bu yazımızda verdiğimiz fikirlerle sizde diğer başaran kadınlar gibi başarabilirsiniz. Lütfen bu yazımızı dikkatle okuyun ve kendinize şu soruyu sorun ben yapabilir miyim? Bu özellikler bende mevcut mu?

 

İlk başta çok sabırlı olmalısınız.

İradeniz kuvvetli olmalı.

Sürekli mesaj atmayın, aramayın.

Sevginizi göstermeyin demiyoruz sizlere. Elbette sevginizi de gösterin değer verdiğinizi de hissettirin ama bütün bunları zamanında yapmalısınız. Doğru zamanda doğru yerde yapmalısınız. Sürekli olarak yaparsanız bir anlamı kalmaz. Düşünün bir insan size her gün defalarca sizi sevdiğini söylüyor?

Çok saçma bulursunuz ve o cümlenin bir anlamı kalmaz. Seni seviyorum cümlesini öyle bir anda söyleyin ki karşınızda ki hissetsin. Düşünün baş başa çok sessiz bir ortamdasınız ve bir anda seni seviyorum dediniz? Ve bunu hissettirerek söylemeniz emin olun ki yüz defaya bin defaya bedeldir.

 

Bütün olay burada başlıyor; yanlış zaman da yanlış hareketlerde bulunursanız karşınızda ki cebinize girmez sizi cebine alır. Eğer karşınızdaki partnerinizi cebinize almak istiyorsanız, bu ilişkiyi elinizde tutmak istiyorsanız bunları yapmayın abartmadan sevin hanımlar.

Özellikle bir tavsiyemiz var size eğer erkek mesaj atmıyorsa sessizliğe girmelisiniz. O mesaj atmadığı süre sizde atmamalısınız. Partneriniz şunu demeli bu kız bana mesaj atardı neden atmadı kaç saat oldu. Sizi merak etmeye başladığı zaman ilişkinin kontrolünü elinize almaya başlarsınız.

 

Bunu başarırsanız demek oluyor ki cepte değilsiniz, Erkek de sizi cepte göremez artık.

İlişkinizde daha sonra erkek üzerinize düşmeye başlayacaktır, acaba benden soğudumu beni sevmiyor mu, ben ona ilgi göstermeliyim, onu seviyorum kaybetmemeliyim demeye başlayacaktır.

 

 

Ve sonuç olarak bu durum ilişkinin iplerini elinize almanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu