Diyet

İKİ HAFTADA KİLO VERMENİN 5 KOLAY YOLU

İş yerinde stres abur cubur yemek ve az uyku hayalinizde ki vücuda ulaşmanızı engeller ve işleri daha da kötüleştirir ama kilo vermek her zaman sıkı diyetler ve yorucu antrenmanlar demek değildir; Sadece iki hafta da fazla kilonun bir bölümünü vermenize yardımcı olacak birçok tüyo var bugün bu yazımızda sizinle 5 tüyo paylaşacağız birçok insanın bu püf noktalarından haberi bile yoktur.

 

1 NUMARA ŞEKERLİ İÇECEKLERDEN UZAK DURUN

Tatlı kriziniz tuttuğunda genellikle 1 kutu gazozu veya meyve suyunu kafaya dikmenin cazibesine kapılırsınız bununla birlikte eğer kilo vermeye kararlıysanız tatlı düşkünlüğü son bulmak zorunda.

HARVARD toplum sağlığı fakültesinin beslenme bölümü doktorlarınca şekerli içecekler içmenin fazla kilolu ve obez olmaya katkısı olduğu kanıtlandı!

İKİ HAFTADA KİLO VERMENİN 5 KOLAY YOLU

 

 

2 NUMARA YEŞİL ÇAY İÇİN

Daha fazla mı yağ yakmak istiyorsunuz? MAASTRİCHT ÜNİVERSİTESİNDEN DR.MARGRİET WESTERTERP-PLANTENGA kateşin denilen, yağ yakma gücünü artıran antioksidanlarla dolu olduğu için, yeşil çay içmek size yardımcı olacaktır…

İKİ HAFTADA KİLO VERMENİN 5 KOLAY YOLU

 

3NUMARA SAĞLIKSIZ YİYECEKLERİ SAKLAYIN

Bu kuralı sağlıksız yiyeceklere uygulayın “GÖZDEN IRAK OLAN GÖNÜLDEN DE IRAK OLUR” bilimsel bir araştırmaya göre ERİŞEBİLDİĞİNİZ MESAFEDE OLDUĞUNDA, SAĞLIKSIZ ATIŞTIRMALIKLARI CANINIZ DAHA ÇOK ÇEKİYOR !!!  Sağlıksız yiyecekleri dolapta tutun tezgah üzerinde değil atıştırmaya engel olamıyorsanız bir kase meyve gibi daha sağlıklı seçeneklere geçebilirsiniz.

İKİ HAFTADA KİLO VERMENİN 5 KOLAY YOLU

 

4NUMARA DİŞLERİNİZİ DAHA SIK FIRÇALAYIN

Diş fırçalamak sadece dişlerinizi temizlemez eğer gün içinde fırçalarsanız fazla kilolarla olan savaşınıza da size yardımcı olur.  KORE KATOLİK ÜNİVERSİTESİ VE KORE ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN BİR ARAŞTIRMA PROJESİNDE 15.000 KADAR KİŞİ YER ALDI araştırma diş fırçalamayla zayıflama arasında bir bağlantı olduğunu gösterdi diş macunu ağzınızda ki artık yemekleri temizler ve algılayıcı sinirlerle iletişimi keser beynimiz öğle yemeği bitti diyen bir mesaj alır.

İKİ HAFTADA KİLO VERMENİN 5 KOLAY YOLU

 

5NUMARA DAHA ÇOK GÜLÜN

Bu bir şaka değil içten gelen bir kahkaha, özellikle karın kasları gibi farklı kaslar da işin içinde olduğu için, yürürken harcadığınıza yakın miktarda enerji harcar VANDERBILT UNIVERSITY tıp bölümündeki bir gurup araştırmacı tarafından toplanan veri GÜNDE 10-15 DAKİKA KAHKAHA ATMAK 10-40 KALORİ YAKTIĞINI GÖSTERDİ yani size daha fazla komedi proğramı izlemenizi öneriyoruz hali hazırda izlediğiniz komedi proğramlarında yeterince gülemiyormusunuz bu durumda bir kahkaha yogası kulübüne üye olun bu gülünecek bir durum değil an itibariyle dünya çapında 6000 kadar grup var kahkaha gerçektende en iyi ilaç.

İKİ HAFTADA KİLO VERMENİN 5 KOLAY YOLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu