Güzellik

Hiç Duyulmadık Güzellik Sırları

Hiç Duyulmadık Güzellik Sırları

 

Yüzyıllardan bu yana güzellik için birbirinden farklı güzellik sırları uygulanmaktadır. Özellikle de kadınlar her zaman daha bakımlı, daha iyi görünebilmek için farklı güzellik sırlarından yararlanmaktadır. Bilinen yöntemlerin aksine güzelleşmek için farklı güzellik sırları uygulayabilirsiniz.

Hiç Duyulmadık Güzellik Sırları

Pudra ile Saç Diplerini Pudralamak

Yağlı saçlara çözüm için saç diplerine pudra dökme gibi bir yöntem uygulanmaktadır. Bu yönteme göre saçlarınızın pudralanması ile yağlı tabaka yok olmaktadır. Bunun için uçları geniş uçları olan bir pudra fırçasını uygulayabilirsiniz. Fırçanın ucunda fazla kalan pudrayı parmağınız ile alın ve saç diplerinize kolaylıkla uygulayın. Bu sayede saçlarınız zengin bir görünüme ulaşacaktır. Saçlarınızın yağlı görünmesinden bıktıysanız artık yağlı saçlar için çözüm yöntemini uygulayabilir, parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Göz Kalemlerinizi Dondurmak

En sevdiğiniz göz kaleminizin ucu eğer dağılıyorsa artık çözümü var. Sevdiğiniz göz kaleminizin ucunu 15 dakika buzluğa koyarak çözüm bulabilirsiniz. Göz kalemi sürmek için ucu dağılmayan göz kalemleri kullanmalısınız. Sevdiğiniz göz kaleminizi dondurun ve ömrünü uzatın. Ayrıca da daha rahat sürebileceksiniz. Daha hoş bir görünüme de sahip olabileceksiniz.


Susuz Olarak Sabun Kullanmak

Eğer kokusunu sevdiğiniz sabun varsa kullanmaya kıyamıyor olabilirsiniz. Hem kokusunu seviyor ve kullanmaya kıyamıyorsanız o halde kullanmanın başka yöntemini bulabilirsiniz. Süslenmiş olan sabunları sizler de evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Çekmecenizde bulunan çamaşırlarınızın her daim güzel kokması için sizler de sabunları evinizin her köşesine koyabilirsiniz. Bu sayede çamaşırlarınıza sinen sabun kokusu ile her daim temiz ve mis gibi kokan çamaşırlarınızı kullanabilirsiniz. Böylelikle ekstradan yumuşatıcı kullanımından da kurtulmuş olacaksınız. Parfüm kullanmanıza da gerek kalmayacak ve bu sayede her daim temiz koku yayabileceksiniz.

Parlak Saçlar İçin Sirke Kullanmak

 

Sirke sayesinde parlak saçlara ulaşabileceksiniz. Artık saçlarınızın parlak görünmesi için bildiğiniz tüm ürünleri unutun. Sadece elma sirkesi sayesinde parlak saçlara kavuşabilirsiniz. Bir kaşık sirke 2 kaşık sodayı karıştırın. Bu karışımı saçlarınıza yedirin ve tarak yardımı ile dağılmasını sağlayın. Yaklaşık olarak 15 ya da 20 dakika boyunca saçınızda bekletin. Bu zaman geçtikten sonra saçlarınızı durulayın. Artık parlak saçlar için kullanılacak ürünleri bir kenara itin ve sirke ile çözümü bulun.

Çay Kaşığı İle Mor Halkaları Yok Etmek

Eğer gözlerinizin altında mor halkalar varsa o halde çay kaşığı yöntemini uygulayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde artık gözaltı morlukları tedavisini sağlayabilirsiniz. Gözlerinizin altına sabahları çay kaşığı koyabilirsiniz. Çay kaşıklarını buzluğa koyun ve sabahları buzluktan alarak gözlerinizin altına koyun. Bu sayede gözaltı morluklarınıza veda edebileceksiniz. Oldukça masrafsız bir yöntem olarak bu tedaviyi evinizde uygulayabilirsiniz. Hiçbir ilaç ve hiçbir operasyona gerek kalmadan sizler de kolaylıkla gözaltlarınızı tedavi edebilirsiniz. Her sabah uygulamayı ihmal etmezseniz kısa süre içerisinde farkı görebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu