Vücut Ağırlığı

Hemen kilo verme, çabuk kilo verme, hızlı kilo verme, hemen 1 kilo verme

Hızlı kilo verme, hemen zayıflama, hızlıca kilolardan kurtulma

Eğer amacınız; Hemen kilo verme, çabuk kilo verme, hızlı kilo verme, hemen 1 kilo verme, hemen zayıflama, çabuk zayıflama, hızlı zayıflama, hızlıca 1 kilo verme yöntemleri ile kilo vermek istiyorum diyorsanız aşağıdaki uygulamamız size kilo verdirecektir.

Eğer ödem şikayetiniz varsa daha hızlı kilo verirsiniz. Ödem atarken vücut birikmiş suyu dışarı göndereceğinden yağ yakılmadan kilo verilmiş olur. İlk başlangıç ile 1 hafta sonrasında aynı hızda kilo verilmez.

Hemen kilo vermek istiyorum

Hızlı zayıflama diyeti ile kolay ve rahat kilo verebilirsiniz ama iradenizin güçlü olması şarttır. Ya ben dayanamıyorum, bir iki dilim atıştırayım, gözlerim kararıyor diyecekseniz hiç başlamayın. İnatçı, hırslı, azimli olan kişiler hızlı kilo verebilir.

Aşağıdaki diyet size 1 günün sonunda 1 kilo verdirecektir ancak uyarı yapmakta fayda var; bu diyet ile 1-5 kilo arasında vermeyi düşünürseniz diyetin maksimum 1 hafta kullanımı yapılmalıdır. Doktora danışmadan asla uzun süreli diyetlere kalkışmayın. Zarar görürsünüz.

Not: Diyet tek başına işlem görmez. Muhakkak bu diyetin yanında en az 2.5 litre su içmeli ve 45 dakika kadar aynı gün içerisinde yürüyüş yapmalısınız.

Hatırlatma: Bu diyeti yapacak kişilerin kalp sorunları, böbrek sorunları gibi hastalık veya rahatsızlıklarının bulunmaması gerekmektedir.

Hızlı kilo verdiren diyet

Hızlı kilo vermek için uygulayacağınız bu diyetin zaman dilimlerini ayarlayarak yapın. Hızlı zayıflatan diyet şu şekilde uygulanır;

  1. Sabah uyandığınızda 1 bardak yeşil çay için
  2. 2 saat sonra sadece 1 haşlanmış yumurta yiyin.
  3. 2 saat sonra kuru üzüm 1 kaşık suda haşlanıp suyu süzülüp yenmeli.
  4. Öğle yemeğinde 100 gram et yenilmeli (tavuk, sığır, balık olabilir)
  5. Saat 3 civarı 1 bardak domates suyu için
  6. Akşam üzeri 5 gibi 1 yumurta yiyin. Haşlama olacak.
  7. Akşam 7 gibi 1 tane elme yiyin (kırmızı, yeşil farketmez).
  8. Gece 9 da 1 bardak süt için.

Eğer kendinize çok güveniyorsanız ve inatçıysanız şöyle bir yoğurt kürü yapın;

Sadece 1 kase yoğurdun içerisine 1 bütün salatalık doğrayın, 1 diş sarımsak ve yarım kase kadar kuru ceviz içi karıştırıp yiyin.

Not: Yukarıdaki günlük uygulanan diyetteki öğün aralıkları açlığı bastırmak üzere sıkça uygulanan yiyeceklerden hazırlanmıştır. Saat dilimlerine uyar, günlük 2.5 litre suyu güne yayarak içerseniz ve akşam üzeri ya da sabah yürüyüş programı ile çok kısa sürede kilo verirsiniz.

Bu bilgilerde ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu