Video Galeri

Hayat Şarkısı Dizisi 27. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı’nın son bölümünde Filiz’in velayet davasında DNA testine karar verilmiştir. Yapılan DNA testi sonucunda Mehmet ve Filiz’in DNA’ları uyuşur. Mahkeme kararını verir. Mehmet’in nüfusunda anne adı olarak artık Hülya değil Filiz adı yazacaktır. Hülya mahkeme kararını duyunca çıldırır ve Bayram ve Kerim’e patlar. Hülya Bayram ve Kerim’e olan inancını kaybetmiştir. Hülya her zamanki gibi kendi yöntemleri ile bu sorunu çözmeye karar verir.

Hülya, Filiz ile konuşmak için Filiz’in evine gider. Fakat tam Filiz’in evine varmak üzereyken Filiz’i mahkeme kararını kutlamak için dışarı çıkmış ve dans eder halde görür. Bunu gören Hülya kontrolünü kaybeder ve arabayı öldürme maksatlı olarak Filiz’in üstüne sürer. Fakat son anda fikrini değiştiren Hülya direksiyona kırar ve Filiz yere savrulur ve ufak sıyrıklarla kurtulur. Mehmet’i almaya giden Filiz, Mehmet’i alamadan geri döner.

Dizinin yeni bölüm fragmanında Filiz’in polisler eşliğinde Mehmet’i aldığı görünüyor. Hülya’nın bu durum karşısında ne yapacağı ise merak konusu.

https://youtu.be/zsUlAZh1ers

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu