Video Galeri

Hangimiz Sevmedik Dizisi 12. Bölüm Fragmanı

TRT ekranlarının romantik komedi türündeki dizisi Hangimiz Sevmedik dizisinin son bölümünde Tarık İzmir’e gidecektir. Adile fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Tarık İzmir’e gitmek için otobüse biner ve yola çıkar. Otobüste giderken İzmir’e gitmemesi için Tarık ikna edilir ve Tarık soluğu karısı Itır’ın yanında alır. Tarık ve Itır mahalleye geri dönerler. İkili mahalleye döndüklerinde kimseyi yerinde bulamazlar ve Adile’nin hastaneye kaldırıldığını öğrenirler.

Adile hastaneden çıkar. Tarık ve Itır, Adile’nin sağlığı için daha dikkatli davranırlar. Tarık, Münir’in geçmişte babasının hayatını kurtardığını öğrenmiştir. Babasının hayatını kurtaran adama karşı Tarık yumuşar. Bu yumuşama Tarık ve Itır’ın evliliğini de olumlu yönde etkiler. Her şey yolunda giderken bir sorun Itır’ın boşanma davasını geri çekmemesine neden olur.

Şener ve Ayşen evlenmek istemektedir. Münir ve Aile ise onları bu evlilikten vazgeçirmek ister. Onca olumsuz söze rağmen Şener ve Ayşen isteklerinden vazgeçmezler ve yüzüklerini takarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu