Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamileyim rüyamda yılan gördüm, hamilenin rüyada yılan görmesi

Hamilelikte rüyada yılan görmek, hamileyken rüyada yılan görülmesi ne demek?

Hamile kadının rüyasında yılan görmesi düşmana işarettir. Sıklıkla kadın düşmana, gizli bir kadına işaret eder. Bir meslek veya uğraşınız varsa sıkıntılı veya zor günler yaşayacağınızı gösterir. Bu dönem sizin için endişeli bir dönem olabilir ve stresin verdiği tepkiler ile tartışmalı anlar yaşayabilirsiniz. Karı koca arası ilişkilere dikkat edin.

Hamileyken yılan görmek; şeytani rüyalardandır ve stresin çok olduğu zamanlarda görülebilir. Baskı, tedirginlik, stres ve düşünceler bu şekilde korkunç rüyalar görmenize neden olabilir. Uyandığınızda yılan gördüğüzü anlatmayın ve dua edin.

Rüyada yılan görmek genelde şunlara yorulur;

Rüyada Hamilenin Yılan Görmesi

Bu rüya çevrenizde uzun zamandır sizi kollayan ve ilk fırsatta size yaklaşacak olan bir düşmanınız olduğu ile tabir edilir. Rüyada hamilenin yılan görmesi, genellikle kadın bir düşman ve gizli bir kadına işaret eder. Bir mesleğiniz ve uğraşınız var ise sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Bu dönemde stres altında olduğunuz için ikili ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Her zaman olumlu düşünceler içinde olup kötü emelli insanları kendinizden uzak tutabilirsiniz. Eşinizle olan ilişkinize dikkat etmeli ve gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Bu rüyalar şeytani rüyalardır ve stresin çok olduğu zamanlarda görülürler. Düşüncelerinizin tedirgin, stresli ve olumsuz olması size korkunç rüyalar gösterebilir. Bu tür rüyalar gördüğünüzde kimseye anlatmayın ve dua edin.

Yılan öldürmek

Yılanı öldürdüğünüzü gördüğünüzde bir rakibi, düşmanı yenmeniz anlamına gelir. Yılanla kavga etmek onu öldürmeye çalışıp öldürememek ise tartışmalar ve düşmanla kavga edileceği anlamına gelir. Öldürürseniz düşmanınızı da saf dışı ettiniz demektir.

Yılan ısırması

Bir zarar göreceğiniz anlamına gelir. Zehirli bir hayvan sizi ısırdıysa haksız yani helal olmayan bir varlık sahibi oluyorsunu demektir. Maddi karşılığı olan her türlü mal olabilir.

Büyük veya küçük yılan görmek

Rüyanızda büyük veya küçük yılan görebilirsiniz. Gördüğünüz yılanın büyüklüğü ve küçüklüğüne göre düşmanın seviyesi aynıdır. Büyükse düşmanınız büyük/güçlü olur, küçükse düşmanınız küçük/zayıf olur.

Evde yılan görmek, dışarıda yılan görmek

Yılanı evde gördüyseniz ailden düşman, dışarıda veya bahçede gördüyseniz dışarıda düşmanınız var demektir. Evde görülen yılan karı koca arasında kavgaya işaret eder.

Yılanla konuşmak

Rüyanızda yılanla konuşmak çekemeyen ve düşmanla konuşmak anlamına gelir. Hayır olarak yorumlanır.

Siyah yılan

Siyah ve korkunç yılanlar güçlü düşmana işarettir.

Beyaz yılan

Zayıf ve güçsüz düşmana işaret eder.

Not: Rüyanızda yılan görebilirsiniz. Hormonel değişimler yüzünden yaşam şeklinide değişimler görülebilir ve daha önce görmediğiniz rüyaları görüyor olabilirsiniz. Stres, korku ve endişeler bunun en büyük sebebidir. Bebeğinizin sağlığında bir problem yoksa endişe duymayın ve dua edin. Çevrenizde sizi kıskananlar, çekemeyenler veya gizli düşmanlarınız olabilir. Yılan düşmana yorulur ama bu çekemeyen, kıskananlar anlamına da gelebilir. Dikkatli olun ve gebelik dönemlerinizde stresten uzak kalarak bir hamilelik haftaları geçirmeye dikkat edin.

Global

Araştırmacı ve yazar. Sağlık gündemini takip ederek hastalıklar ve tedavi yöntemleri ve alternatif tıp alanında detaylı bilgi paylaşımı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu