Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamilenin rüyada araba görmesi, hamileyken rüyada araba görmek

Hamilenin rüyada araba görmesi, hamileyken rüyada araba görmek

Hamilenin rüyasında araba görmesi hayırlı mı, hayırsız mı?

Genel anlamda hamilenin rüyasına araba girmesi hayra yorulur. Sıkıntılı olan yanlarıda vardır. Rüya gören hamilenin gördüğü rüyaları yaşadığı stres veya o günün sıkıntılarını yansıyacağınıda unutmaması gerekir. Tıpkı akşam tuz yiyen kişinin gece rüyasında su görmesi gibidir.

Rüyanız sizi yönlendirmesin, hayra yorulması ve duanın eksik edilmemesi doğru olandır. Gelelim gördüğünüz araba rüyasının yorumuna;
Rüyada Hamilenin Araba Görmesi

Rüyada araba binmeyi görmek büyük bir mevki için çabalamaya işaret eder. Ayrıca rüyada görülen araba hayırlı bir evlat sahibi olmaya da delalet ediyor. Bazen de arabaya binmek devlet büyüklerinden görülecek faydaya, arabadan indiğini görmek herhangi bir uğraşın bulunmadığına, rüya sahibinin arabanın içinden düştüğünü görmesi ise işinden ayrılacağı anlamına geliyor.

Rüyada hamilenin araba görmesi at arabası ise sıkıntılara, el arabası ise zahmet ve meşakkate, çocuk arabası sıkıntıya ve bebek arabası da geçim darlığına işaret ediyor. Rüyada görülen araba taşıyabileceğinden fazla yük taşıyorsa ve amacından farklı işlere hizmet ediyorsa kötü olaylarla karşılaşılabileceğini anlatır.

Rüyanın tabirinin arabanın rengi ve şekli ile de ilişkili olduğundan hep beraber yorumlamakta fayda vardır.

] }
Henüz Yorum Yok